Camera:
Vadim YusovMuziek:
Vyacheslav OvchinnikovActeurs
Sergei Fyodorovich Bondarchuk
Sovjet-Unie
Beste films:
Oorlog en Vrede (1965)
Otets Sergei (1978)
Vojna i mir III: 1812 god (1967)
Aleksandr Solovyov
Sovjet-Unie
Beste films:
Boris Godunov (1986)
Turning Green (2005)
Anatolij Romašin
Sovjet-Unie
Beste films:
Anna Pavlova (1983)
Desyat negrityat (1987)
Neskolko dnej iz žizni I. I. Oblomova (1979)
Anatoli Vasilyev
Sovjet-Unie
Beste films:
The Truce (1997)
Stěp (1977)
Maleňkaja Vera (1988)
Yevgeniy Samoylov
Keizerrijk Rusland
Beste films:
Waterloo (1970)
Oni sražalis za Rodinu (1975)
Boris Godunov (1986)
Alyona Bondarchuk
Sovjet-Unie
Beste films:
Boris Godunov (1986)
And Quiet Flows the Don (2006) (Tv-film)
Fyodor Bondarchuk
Sovjet-Unie
Beste films:
Gibel imperii (2005) (serie)
Tri bogatyrja na dalnich běregach (2012)
9 rota (2005)
Adrianna Biedrzyńska
Polen
Beste films:
Mistrz i Małgorzata (1988) (serie)
Hanussen (1988)
Boris Godunov (1986)
Oleg Fyodorov
Beste films:
Sjemnadcať mgnovenij vesny (1973) (serie)
Sunflower (1970)
Boris Godunov (1986)
Jan Vágner
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
České století (2013) (serie)
Povídka malostranská (1981) (Tv-film)
Владимир Седов
Sovjet-Unie
Beste films:
Vzljot (1979)
Stěp (1977)
Boris Godunov (1986)
Marian Dziedziel
Polen
Beste films:
The Pianist (2002)
Wesele (2021)
Róża (2011)
Georgiy Burkov
Sovjet-Unie
Beste films:
Koška, kotoraja guljala sama po sebe (1988)
Otets Sergei (1978)
Služebnyj roman (1977)
Irina Skobtseva
Sovjet-Unie
Beste films:
Oorlog en Vrede (1965)
Otets Sergei (1978)
Waterloo (1970)
Valeriy Storozhik
Sovjet-Unie
Beste films:
Boris Godunov (1986)
Skazka stranstvij (1982)
Vsadnik po imeni smert' (2004)
Нонна Терентьева (Новосядлова)
Sovjet-Unie
Beste films:
Neskolko dnej iz žizni I. I. Oblomova (1979)
Boris Godunov (1986)
Lyudmila Polyakova
Sovjet-Unie
Beste films:
Doktor Živago (2005) (serie)
The Ascent (1977)
Komissar (1967)
Norbert Georg Kuchinke
Duitse Rijk
Beste films:
Boris Godunov (1986)
Herfstmarathon (1979)
Валентин Голубенко
Sovjet-Unie
Beste films:
Sjemnadcať mgnovenij vesny (1973) (serie)
Azazel (2002) (Tv-film)
Vam i ně snilos... (1980)
Konstantin Zheldin
Sovjet-Unie
Beste films:
Sjemnadcať mgnovenij vesny (1973) (serie)
Brat 2 (2000)
Boris Godunov (1986)