Afleveringen(79)
-
Episode 1 (S01E01)
-
Episode 2 (S01E02)
-
Episode 3 (S01E03)
-
Episode 4 (S01E04)
-
Episode 5 (S01E05)
-
Episode 6 (S01E06)
-
Episode 7 (S01E07)
-
Episode 8 (S01E08)
-
Episode 9 (S01E09)
-
Episode 10 (S01E10)
-
Episode 11 (S01E11)
-
Episode 12 (S01E12)
-
Episode 13 (S01E13)
-
Episode 14 (S01E14)
-
Episode 15 (S01E15)
-
Episode 16 (S01E16)
-
Episode 17 (S01E17)
-
Episode 18 (S01E18)
-
Episode 19 (S01E19)
-
Episode 20 (S01E20)
-
Episode 21 (S01E21)
-
Episode 22 (S01E22)
-
Episode 23 (S01E23)
-
Episode 24 (S01E24)
-
Episode 25 (S01E25)
-
Episode 26 (S01E26)
-
Episode 27 (S01E27)
-
Episode 28 (S01E28)
-
Episode 29 (S01E29)
-
Episode 30 (S01E30)
Acteurs
Nela Pocisková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pán profesor (2020) (serie)
Svätý Max (2022) (serie)
Susedia (2006) (serie)
Richard Autner
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mesto tieňov (2008) (serie)
Zrada (2024) (serie)
Prokurátorka (2023) (serie)
František Kovár
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Tisícročná včela (1983) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Marek Majeský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Červené pásky (2020) (serie)
Milenky (2018) (serie)
Horná Dolná (2015) (serie)
Zuzana Kanócz
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tajné životy (2014) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Sex O'Clock (2023) (serie)
Noël Czuczor
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mesto tieňov (2008) (serie)
Za sklom (2016) (serie)
Milenky (2018) (serie)
Marián Mitaš
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hniezdo (2020) (serie)
Jack Ryan (2018) (serie)
Tajné životy (2014) (serie)
Anna Nováková
De beste series:
Mesto tieňov (2008) (serie)
Nesmrteľní (2010) (serie)
Crossing Lines (2013) (serie)
David Uzsák
Tsjechoslowakije
Juraj Hrčka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hniezdo (2020) (serie)
Tajné životy (2014) (serie)
Mesto tieňov (2008) (serie)
Judita Hansman
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tajné životy (2014) (serie)
Mesto tieňov (2008) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Juraj Bača
Tsjechoslowakije
Tony Porucha
De beste series:
Delukse (2019) (serie)
Nemocnica (2021) (serie)
Nový život (2020) (serie)
Gregor Hološka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mesto tieňov (2008) (serie)
Nesmrteľní (2010) (serie)
Milenky (2018) (serie)
Petra Vajdová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Nesmrteľní (2010) (serie)
1890 (2017) (serie)
Kolonáda (2013) (serie)
Kristína Kanátová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Červené pásky (2020) (serie)
Iveta (2021) (serie)
Kuchyňa (2018) (serie)
Juraj Ďurdiak
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mesto tieňov (2008) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Farebné rozprávky (1978) (serie)
Alexander Bárta
Tsjechoslowakije
De beste series:
Herec (2020) (serie)
Hniezdo (2020) (serie)
Červené pásky (2020) (serie)
Kamil Mikulčík
Tsjechoslowakije
De beste series:
Za mestskými múrmi (1998) (serie)
Nesmrteľní (2010) (serie)
1890 (2017) (serie)