Regie:
Martin HorskýScenario:
Martin HorskýCamera:
Jan DrnekActeurs:
Bolek Polívka, Eliška Balzerová, Jana Pidrmanová, Vladimír Polívka, Matouš Ruml, Kristína Svarinská, Petr Vaněk, Jaroslava Kretschmerová (meer)Acteurs
Bolek Polívka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Obecná škola (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Eliška Balzerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Můj báječný rozvod (2008) (toneelregistratie)
Vrchní, prchni! (1980)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Jana Pidrmanová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Ztracená brána (2012) (serie)
Manon Lescaut (2021)
Vladimír Polívka
Zwitserland
Beste films:
Elegance molekuly (2024) (toneelregistratie)
Zločin v Polné (2016) (Tv-film)
Manon Lescaut (2021)
Matouš Ruml
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Myši patří do nebe (2021)
Scapinova šibalství (2012) (toneelregistratie)
Kristína Svarinská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Volha (2023) (serie)
Sedmero krkavců (2015)
Colette (2013)
Petr Vaněk
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Vosto5: Pérák (2020) (toneelregistratie)
Leonard Bernstein: Mše (2018) (toneelregistratie)
Jaroslava Kretschmerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Veronika Khek Kubařová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Elegance molekuly (2024) (toneelregistratie)
Vzkříšení (2018) (toneelregistratie)
Každý má svou pravdu (2023) (toneelregistratie)
Jaromír Nosek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Stavrogin je ďábel (2005) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
České století (2013) (serie)
Denisa Nesvačilová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Marie Terezie (2017) (serie)
Pandorum (2009)
Srdce na dlani (2022)
Marek Taclík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dukla 61 (2018) (Tv-film)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Pavla Tomicová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Figarova svatba (2012) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jedlíci čokolády (2022) (toneelregistratie)
Hynek Čermák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dabing Street (2014) (toneelregistratie)
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Eva Leinweberová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Tancuj Matyldo (2023)
Empties (2007)
Jitka Smutná
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jitka Sedláčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Jiří Maryško
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zkrocení zlé ženy (2016) (toneelregistratie)
Volha (2023) (serie)
Úsměvy smutných mužů (2018)
Lukáš Příkazký
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Swingtime (2007) (Tv-film)
Dominika Býmová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hastrman (2018)
Srdce na dlani (2022)
Křídla Vánoc (2013)