Regie:
Zdeněk ZelenkaCamera:
Miroslav HurtMuziek:
Jiří SvobodaActeurs:
Jiřina Bohdalová, Jan Šťastný, Alois Švehlík, Simona Stašová, Svatopluk Skopal, Jaroslava Tichá, Miloslav Mejzlík, Karel Hábl, Oldřich Vlach, Jan Teplý ml., Oldřich Navrátil, Stanislav Zindulka (meer)Acteurs
Jiřina Bohdalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Pohádky pod sněhem (1985)
Jan Šťastný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Je třeba zabít Sekala (1998)
Alois Švehlík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Černí baroni (1992)
Simona Stašová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Musíme si pomáhat (2000)
Svatopluk Skopal
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Jaroslava Tichá
Tsjechoslowakije
Beste films:
Všichni dobří rodáci (1968)
Smuteční slavnost (1969)
Kukačka v temném lese (1984)
Miloslav Mejzlík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Je třeba zabít Sekala (1998)
Všichni moji blízcí (1999)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Karel Hábl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
Uit berekening (1968) (serie)
Adelheid (1969)
Oldřich Vlach
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Jan Teplý ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vlny (2024)
Specialita šéfkuchaře (1999) (Tv-film)
České století (2013) (serie)
Oldřich Navrátil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Všichni moji blízcí (1999)
Stanislav Zindulka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Bořivoj Navrátil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Stanislav Fišer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Otakar Brousek st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Rudolf Hrušínský ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Hráči (1983) (toneelregistratie)
František Němec
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Ucho (1970)
Jan Přeučil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (serie)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Pavel Rímský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Krvavá svatba (1987) (toneelregistratie)
Milan Riehs
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (serie)