Druhý dech
Regie:
Hynek BočanScenario:
Ivo PelantCamera:
Ivan ŠlapetaMuziek:
Karel SvobodaActeurs:
Josef Abrhám, Dana Bartůňková, Květa Fialová, Vladimír Kratina, Naďa Konvalinková, Ivana Chýlková, František Řehák, Jiřina Bohdalová, Miloslav Štibich, Marek Vašut, Veronika Žilková, Jan Čenský (meer)Acteurs
Mirko Musil
Tsjechoslowakije
De beste series:
Česká soda (1993) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Josef Bláha
Joegoslavië
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Adolf Filip
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Jiří Kvasnička
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Ve znamení Merkura (1978) (serie)
Rudolf Jelínek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Oldřich Velen
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Jiří Klem
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Petr Oliva
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Otakar Brousek ml.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Marcela Martínková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Křeček v noční košili (1987) (serie)
Rozsudek (1970) (serie)
Lída Roubíková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Mahulena Bočanová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Lucie Juřičková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Bez vědomí (2019) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Bohuslav Čáp
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Jindřich Hinke
Tsjechoslowakije
De beste series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Povídky malostranské (1984) (serie)
Zlá krev (1986) (serie)
Blanka Lormanová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Bohumila Dolejšová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Dlouhá míle (1989) (serie)
Miloš Vávra
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Martina Menšíková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Tři králové (1998) (serie)
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Kateřina Pindejová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
České století (2013) (serie)
Největší z Pierotů (1990) (serie)