Camera:
Mitsunobu YoshidaActeurs:
Ryūnosuke Ōbayashi, Kikuko Inoue, Kōichi Yamadera, Takeshi Aono, Rei Sakuma, Ichirō Nagai, Tatsuyuki Jinnai, Kappei Yamaguchi, Matsuo Matsuo, Nonko (meer)Seizoen(2) / Afleveringen(161)
Acteurs
Minami Takayama
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
One Punch Man (2015) (serie)
Kenpú denki Berserk (1997) (serie)
Megumi Hayashibara
Japan
De beste series:
Grimm meisaku gekidžó (1987) (serie)
Cowboy Bebop (1998) (serie)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serie)
Fumihiko Tachiki
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Hunter x Hunter (2011) (serie)
Akemi Okamura
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Džudžucu kaisen (2020) (serie)
Hunter x Hunter (1999) (serie)
Naoko Matsui
Japan
De beste series:
Death Note (2006) (serie)
Ranma 1/2 (1989) (serie)
One Piece (1999) (serie)
Eiko Yamada
Japan
De beste series:
Ranma 1/2 (1989) (serie)
Saint seija (1986) (serie)
Dragon Ball (1986) (serie)
Toshihiko Seki
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Hunter x Hunter (2011) (serie)
Kimecu no jaiba (2019) (serie)
Yumi Takada
Japan
De beste series:
Ranma 1/2 (1989) (serie)
Seidžúši Bismarck (1984) (serie)
City Hunter (1987) (serie)
Isamu Tanonaka
Japan
De beste series:
Ranma 1/2 (1989) (serie)
Monster (2004) (serie)
Dragon Ball Z (1989) (serie)
Masako Katsuki
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Grimm meisaku gekidžó (1987) (serie)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serie)
Jun Hazumi
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Mušiši (2005) (serie)
Ranma 1/2 (1989) (serie)
Kinto Tamura
Japan
De beste series:
Ranma 1/2 (1989) (serie)
Miyoko Asō
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Grimm meisaku gekidžó (1987) (serie)
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Katsuji Mori
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Grimm meisaku gekidžó (1987) (serie)
Ranma 1/2 (1989) (serie)
Kazuko Sugiyama
Japan
De beste series:
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serie)
Ranma 1/2 (1989) (serie)
Minori Matsushima
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Candy Candy (1976) (serie)
Ranma 1/2 (1989) (serie)
Yūko Kobayashi
Japan
De beste series:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serie)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serie)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serie)
Shigeru Shibuya
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Initial D Fourth Stage (2004) (serie)
Ranma 1/2 (1989) (serie)
Rokurō Naya
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Hikaru no go (2001) (serie)
Mari Yoko'o
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serie)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serie)