Pod hladinou
Regie:
Vojtěch MoravecScenario:
Lucie PaulováCamera:
Martin ŠtěpánekMuziek:
Petr MalásekActeurs:
Matěj Hádek, Sandra Nováková, Marek Adamczyk, Filip Tomsa, Šárka Krausová, Václav Vydra nejml., Igor Chmela, Petr Buchta, Zdeněk Velen, Petr Lněnička, Jana Stryková, Mikuláš Moravec (meer)Acteurs
Matěj Hádek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Mamon (2015) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
Sandra Nováková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serie)
Kancelář Blaník (2014) (serie)
Marek Adamczyk
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kukačky (2021) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Filip Tomsa
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ďáblova lest (2009) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Soukromé pasti (2008) (serie)
Šárka Krausová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kukačky (2021) (serie)
Vyšehrad (2016) (serie)
Václav Vydra nejml.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Igor Chmela
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Petr Buchta
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Zdeněk Velen
Tsjechoslowakije
De beste series:
Večery Analogonu (2002) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Petr Lněnička
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Jana Stryková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serie)
Legends (2014) (serie)
Mikuláš Moravec
De beste series:
Pod hladinou (2023) (serie)
Zdeněk Rohlíček
Tsjechoslowakije
De beste series:
První republika (2014) (serie)
Duch (2022) (serie)
Polda (2016) (serie)
Štěpán Uhlíř
Tsjechië
De beste series:
The Wheel of Time (2021) (serie)
Pod hladinou (2023) (serie)
Zoo (2022) (serie)
Theo Schaefer
De beste series:
Kukačky (2021) (serie)
Případy mimořádné Marty (2022) (serie)
Tajemství pana M. (2022) (serie)
David Steigerwald
Tsjechoslowakije
De beste series:
Chicago Fire (2012) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Dáša Kouřilová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lajna (2017) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Antonín Holub
De beste series:
Pod hladinou (2023) (serie)
Jan Hrovatitsch
Tsjechoslowakije
De beste series:
Zločiny Velké Prahy (2021) (serie)
Pod hladinou (2023) (serie)
Barbora Zychová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Chlap (2022) (serie)
Das Boot (2018) (serie)
Pod hladinou (2023) (serie)