Regie:
Libuše KoutnáScenario:
Helena SýkorováCamera:
Věra ŠtinglováMuziek:
Otmar MáchaActeurs:
Marcel Vašinka, Dagmar Havlová, Miroslav Masopust, Lenka Kořínková, Miroslav Zounar, Ladislav Pešek, Stanislav Fišer, Ladislav Potměšil, Radúz Chmelík, Oldřich Vlach, Jan Faltýnek (meer)Acteurs
Marcel Vašinka
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Lakomec (1978) (Tv-film)
Dagmar Havlová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Miroslav Masopust
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
La Planète sauvage (1973)
Muži jdou v tmě (1975) (Tv-film)
Lenka Kořínková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak svět přichází o básníky (1982)
Kafka (1991)
Léto s kovbojem (1976)
Miroslav Zounar
Tsjechoslowakije
Beste films:
V zámku a podzámčí (1981) (Tv-film)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (Tv-film)
Ladislav Pešek
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Lišák Pseudolus (1960) (Tv-film)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Tři na lavičce (1978) (Tv-film)
Stanislav Fišer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Ladislav Potměšil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Radúz Chmelík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Královská hra (1980) (Tv-film)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Veselé windsorské paničky (1974) (toneelregistratie)
Oldřich Vlach
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Jan Faltýnek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
S tebou mě baví svět (1982)
Naděje (1963)
Otakar Brousek ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Záhada (2011) (toneelregistratie)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Kateřina Lírová
Tsjechoslowakije
Beste films:
All Quiet on the Western Front (1979) (Tv-film)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Záchvěv strachu (1984)
Jan Kuželka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
Vrchní, prchni! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Milena Kleinerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případ pro začínajícího kata (1969)
Kat nepočká (1971) (Tv-film)
Pohádka o drakovi (1972) (Tv-film)
Jiří Krampol
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)