Regie:
Karel KachyňaScenario:
Ondřej VogeltanzCamera:
Ivan ŠlapetaMuziek:
Petr HapkaActeurs:
Vladimír Javorský, Karel Heřmánek, Jan Vlasák, Josef Carda, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Zuzana Stivínová, Jan Hrušínský, David Matásek, Ivan Pokorný, Zdeněk Maryška, Igor Smržík (meer)Afleveringen(7)
-
Depeše pro Londýn (E01)
-
Nosiči vody (E02)
-
Přívěsek (E03)
-
Náhradní spojení (E04)
-
Na dně (E05)
-
Zrada (E06)
-
Pobožný střelec (E07)
Acteurs
Karel Vávrovec
De beste series:
Tři králové (1998) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Policie Modrava (2011) (serie)
Sabina Králová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tři králové (1998) (serie)
Expozitura (2009) (serie)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (serie)
Stanislav Zindulka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Jitka Smutná
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Martin Preiss
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Tři králové (1998) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
Daniel Rous
Tsjechoslowakije
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Alena Mihulová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Okresní přebor (2010) (serie)
Tři králové (1998) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Karel Habart
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Tři králové (1998) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Jiří Ployhar ml.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Valérie Zawadská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Saturnin (1994) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jan Hraběta
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Tři králové (1998) (serie)
Tatiana Dyková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kancelář Blaník (2014) (serie)
Okresní přebor (2010) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Michal Dlouhý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Tisícročná včela (1983) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Zbyněk Fric
Tsjechoslowakije
De beste series:
Rapl (2016) (serie)
Tři králové (1998) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Ivan Gübel
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Tři králové (1998) (serie)
Jiří Knot
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serie)
Bohumil Klepl
Sovjet-Unie
De beste series:
Česká soda (1993) (serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Oldřich Vlach
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Pavel Chalupa
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tři králové (1998) (serie)
Přísahám a slibuji (1990) (serie)
Bakaláři 1997 (1997) (serie)
Václav Mareš
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)