Talkshow
Tsjechië,
2020
Artiesten:
René Kekely (presentator), Josef Maršálek, Michaela Kuklová, Tereza Bebarová, Alex Mynářová, Petra Hapková, Anna Julie Slováčková, Klára Samková, Jiří Kajínek, Lucie Bílá, Marie Tomsová (meer)Artiesten
Tomáš Matonoha
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
The Wild Bees (2001)
Probudím se včera (2012)
Milan Peroutka ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Fotograf (2015)
Ro(c)k podvraťáků (2006)
Špindl 2 (2019)
Barbara Nesvadbová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Bestiář (2007)
Tomáš Arsov
Tsjechoslowakije
Olga Blechová-Matušková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hoří, má panenko (1967)
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
Waldemar a Olga opět v Lucerně (1990) (concert)
Aneta Vignerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Masaryk (2016)
Jak se moří revizoři (2018)
Carmen Mayerová
Duitse Rijk
Beste films:
Spalovač mrtvol (1968)
Krvavá svatba (1987) (toneelregistratie)
Smutek sluší Elektře (1991) (toneelregistratie)
Petr Štěpánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Roman Vojtek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Volha (2023) (serie)
Babylon (2002) (toneelregistratie)
Devatenáct klavírů (2008) (Tv-film)
Jan Kanyza
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (Tv-film)
Vincent Navrátil
Tsjechië
Beste films:
Nackt unter Wölfen (2015) (Tv-film)
Poslední cyklista (2014) (Tv-film)
Jan Palach (2018)
Markéta Děrgelová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ve stínu (2012)
Vosto5: Pérák (2020) (toneelregistratie)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Adéla Gondíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Klauni a vlastenci (1991) (Tv-film)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (serie)
Jana Plodková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Němá tajemství (2023)
Empties (2007)
Filip Renč
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kolya (1996)
Tmavomodrý svět (2001)
Requiem pro panenku (1991)