Artiesten:
Tereza Kostková (presentator), Adéla Gondíková (presentator), Aleš Cibulka (presentator), Vasil Fridrich (presentator), Regina Rázlová, Linda Rybová, Marek Adamczyk, Jana Stryková (meer)Artiesten
Iva Pazderková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tři holky jako květ (2014) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Tři sestry (2010) (toneelregistratie)
Ivo Jahelka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nejlepší trapasy (2013) (serie)
Bastardi 2 (2011)
Roman Zach
Tsjechoslowakije
Beste films:
Metanol (2018) (Tv-film)
Srdce temnoty (2013) (toneelregistratie)
Anthropoid (2016)
Vendula Pizingerová
Tsjechoslowakije
Sabina Laurinová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Galileo (2007) (toneelregistratie)
Lyžař v parném létě (1984) (Tv-film)
Jan Budař
Tsjechoslowakije
Beste films:
Stavrogin je ďábel (2005) (toneelregistratie)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Helena Vondráčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert)
Jan Jiráň
Tsjechoslowakije
Beste films:
Praha stověžatá (2016) (toneelregistratie)
Sebevrah (1989) (toneelregistratie)
Vraždy a něžnosti (1999) (Tv-film)
Lenka Vlasáková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Tv-film)
Lea (1996)
Pavel Nový
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
S tebou mě baví svět (1982)
Vanda Hybnerová
Tsjechoslowakije
Jan Šťastný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Je třeba zabít Sekala (1998)
Roman Vojtek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Volha (2023) (serie)
Babylon (2002) (toneelregistratie)
Devatenáct klavírů (2008) (Tv-film)
Dana Batulková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Záhadná paní Savageová (1997) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Trampoty pana Humbla (1997) (Tv-film)
Lukáš Hejlík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Polski film (2012)
Deníček moderního fotra (2021)
Marek Ztracený
Tsjechoslowakije
Beste films:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (concert)
Ilona Csáková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Karel Svoboda 80 (2018) (concert)
Marie Rottrová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (concert)
Marek Taclík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dukla 61 (2018) (Tv-film)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Radim Uzel
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (Tv-film)
Nejlepší trapasy (2013) (serie)