Inženýrská odysea
Regie:
Evžen SokolovskýScenario:
Jaroslav DietlCamera:
Eduard LandischMuziek:
Otmar MáchaActeurs:
Petr Kostka, Michal Dočolomanský, Jaroslav Satoranský, Ilja Prachař, Jarmila Krulišová, Eva Jakoubková, Eliška Balzerová, Jiří Vala, Jiří Císler, Alois Švehlík, Petr Haničinec, Ota Sklenčka (meer)Acteurs
Petr Kostka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Michal Dočolomanský
Eerste Slowaakse Republiek
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Indiánske rozprávky (1982) (serie)
Tisícročná včela (1983) (serie)
Jaroslav Satoranský
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Krkonošské pohádky (1974) (serie)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Bylo nás pět (1994) (serie)
Ilja Prachař
Tsjechoslowakije
De beste series:
Krkonošské pohádky (1974) (serie)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Jarmila Krulišová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tři spory (1981) (serie)
Nemocnice na kraji města (1977) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Eva Jakoubková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tisícročná včela (1983) (serie)
Laskavý divák promine (1994) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Eliška Balzerová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Nemocnice na kraji města (1977) (serie)
Přísahám a slibuji (1990) (serie)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (serie)
Jiří Vala
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Jiří Císler
Tsjechoslowakije
De beste series:
Příběhy včelích medvídků (1984) (serie)
Tisícročná včela (1983) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Alois Švehlík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Nepokojná láska (1975) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Petr Haničinec
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Jája a Pája (1986) (serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Ota Sklenčka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Miriam Hynková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Úsměvy světa (1969) (serie)
Hostinec „U koťátek“ (1971) (serie)
My z konce světa (1975) (serie)
Vladimír Hlavatý
Oostenrijk-Hongarije
De beste series:
Byli jednou dva písaři (1972) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
F. L. Věk (1970) (serie)
Eva Hořánková
De beste series:
Bakaláři (1972) (serie)
Heřmánci (1990) (serie)
Inženýrská odysea (1979) (serie)
Jindra Bartošová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bakaláři (1972) (serie)
Strom pohádek (1987) (serie)
Zkoušky z dospělosti (1980) (serie)
Dana Bartůňková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Návštěvníci (1983) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Michal Pešek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Tomáš Juřička
Tsjechoslowakije
De beste series:
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Vodník (2019) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)