Chlapci a chlapi
Regie:
Evžen SokolovskýCamera:
Alois NožičkaMuziek:
Ladislav ŠtaidlActeurs:
Martin Zounar, Jiří Kopta, Vladimír Javorský, Boris Slivka, Mário Kubec, Marcel Rošetzký, Peter Pilz, Eva Vejmělková, Michaela Dolinová, Petra Kolevská, Sabina Laurinová, Ivana Andrlová (meer)Acteurs
Michal Dočolomanský
Eerste Slowaakse Republiek
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Indiánske rozprávky (1982) (serie)
Tisícročná včela (1983) (serie)
Václav Mareš
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Slávka Hozová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Jana Eyrová (1972) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Miroslav Zounar
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tři spory (1981) (serie)
Zlá krev (1986) (serie)
Přísahám a slibuji (1990) (serie)
Zdena Hadrbolcová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Tři spory (1981) (serie)
Milena Dvorská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Der Ochsenkrieg (1987) (serie)
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Josef Bláha
Joegoslavië
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Tomáš Vacek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Připoutejte se, letíme nad Atlantidou (1982) (serie)
Pan Tau (1971) (serie)
Ondřej Malý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Devadesátky (2022) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Bohumil Švarc ml.
De beste series:
Chlapci a chlapi (1988) (serie)
Viktor Maurer
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Třešňová babička (1977) (serie)
Jan Teplý st.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
Svatopluk Mikeska
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Přísahám a slibuji (1990) (serie)
Dlouhá bílá stopa (1982) (serie)
Tak se ptám (1980) (serie)
Lída Roubíková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Mirko Musil
Tsjechoslowakije
De beste series:
Česká soda (1993) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)