Scenario:
Jaroslav MüllerCamera:
Ivo PopekMuziek:
Vadim PetrovActeurs:
Vlado Müller, Martin Čížek, Zuzana Fišárková, Svatopluk Matyáš, Karel Vochoč, Jaromíra Mílová, Ondřej Malý, Jiří Čapka, Přemysl Matoušek, Miroslav Horák (meer)Afleveringen(12)
Acteurs
Vlado Müller
Tsjechoslowakije
De beste series:
Alžbetin dvor (1986) (serie)
Straty a nálezy (1974) (serie)
A. C. Dupin zasahuje (1970) (serie)
Martin Čížek
De beste series:
Přátelé Zeleného údolí (1980) (serie)
Advokát ex offo (1988) (serie)
Zuzana Fišárková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Kamenný řád (1975) (serie)
Svatopluk Matyáš
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Ctná paní Lucie (1972) (serie)
Der Ochsenkrieg (1987) (serie)
Karel Vochoč
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kamenný řád (1975) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Moje srdcová sedma (1984) (serie)
Jaromíra Mílová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Vedlejší produkt (2024) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Ondřej Malý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Devadesátky (2022) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Jiří Čapka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Přemysl Matoušek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kamenný řád (1975) (serie)
Jedno malé sídlisko (1978) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Miroslav Horák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kamenný řád (1975) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Haldy (1973) (serie)
Stanislav Malý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bakaláři (1972) (serie)
Arrowsmith (1997) (serie)
Haldy (1973) (serie)
Miroslav Rataj
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Vedlejší produkt (2024) (serie)
Václav Antoš
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Kamenný řád (1975) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Haldy (1973) (serie)
Zdeněk Žák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Ivan Palúch
Eerste Slowaakse Republiek
De beste series:
Naši synovia (1975) (serie)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (serie)
Mesto tieňov (2008) (serie)
Miloslav Holub
Oostenrijk-Hongarije
De beste series:
Frankensteins Tante (1987) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Haldy (1973) (serie)
Eva Jelínková
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Hvězdičky (2018) (serie)
Haldy (1973) (serie)
Stanislav Tříska
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serie)
Adolf Kohuth
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Zlá krev (1986) (serie)
Dlouhá míle (1989) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Jakub Šelbický
De beste series:
Přátelé Zeleného údolí (1980) (serie)