Regie:
Juraj HerzScenario:
Martin BezouškaCamera:
Jiří MacháněMuziek:
Petr SkoumalActeurs:
Andrej Hryc, Radek Holub, Vítězslav Jandák, Oldřich Kaiser, Karel Heřmánek, Tomáš Töpfer, Bolek Polívka, Pavel Nečas, Petr Nárožný, Jitka Čvančarová (meer)Afleveringen(11)
-
Terazky přichází (E01)
-
Podraz (E02)
-
Námluvy (E03)
-
Škodná (E04)
-
Vdova po hrdinovi (E05)
-
Spiknutí (E06)
-
Loučení (E07)
-
Slavnostní uvítání (E08)
-
Zabijačka (E09)
-
Ženy a zpěv (E10)
-
Vzácná návštěva (E11)
Acteurs
Jaroslava Obermaierová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Anča a Pepík (2017) (serie)
Václav Svoboda
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Matematika zločinu (2023) (serie)
Martin Kubačák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Bez vědomí (2019) (serie)
František Řehák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Zdeněk Junák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Hvězdičky (2018) (serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serie)
Erik Pardus
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Petr Rychlý
Tsjechoslowakije
De beste series:
sKORO NA mizině (2020) (serie)
Anča a Pepík (2017) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Sandra Pogodová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Černí andělé (2001) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Skautská pošta 1918 (2018) (serie)
Jiří Racek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Marika Procházková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Okresní přebor (2010) (serie)
Vodník (2019) (serie)
Trpaslík (2017) (serie)
Karol Csino
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
První republika (2014) (serie)
Daniel Rous
Tsjechoslowakije
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Petr Halberstadt
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Mamon (2015) (serie)
Ctirad Götz
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Herec (2020) (serie)
Nikola Birklenová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Přešlapy (2009) (serie)
Hříšní lidé města brněnského (1999) (serie)
Klára Cibulková
Tsjechoslowakije
Petra Špindlerová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Bez vědomí (2019) (serie)
Andrea Bogušovská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Černí baroni (2004) (serie)
Jiří Pecha
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Gabriela Štefanová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)