Regie:
Hynek BočanScenario:
Jiří MelíšekCamera:
Saša Rašilov ml.Muziek:
Milan BaginskýActeurs:
Miloš Kopecký, Jiří Bartoška, Karel Heřmánek, Ladislav Mrkvička, Jiří Sovák, Josef Kemr, Karel Augusta, František Husák, Václav Sloup, Radoslav Brzobohatý (meer)Afleveringen(6)
-
Václav Babinský (E01)
-
Šobri Jožka (E02)
-
Jan Jiří Grasel (E03)
-
Schinderhannes (E04)
-
Róža Šándor (E05)
-
Trestanec Salvador (E06)
Acteurs
Jiří Lábus
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Česká soda (1993) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Ladislav Gerendáš
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Saturnin (1994) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Vladimír Dlouhý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Zlá krev (1986) (serie)
Martin Stropnický
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
Josef Abrhám
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
O zvířátkách pana Krbce (1977) (serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serie)
Svatopluk Beneš
Oostenrijk-Hongarije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Ivan Vyskočil
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Záhada hlavolamu (1969) (serie)
Ljuba Krbová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Bylo nás pět (1994) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Václav Mareš
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Antonín Molčík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Létající Čestmír (1983) (serie)
Dlouhá míle (1989) (serie)
Roman Skamene
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Pustina (2016) (serie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Jiří Růžička ml.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Gagman (1987) (serie)
Roman Hemala
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Saturnin (1994) (serie)
Miloslav Štibich
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Křeček v noční košili (1987) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Vilém Besser
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ctná paní Lucie (1972) (serie)
Adam a Eva (1984) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Adolf Filip
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Miloš Vávra
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serie)
Miriam Kantorková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Bronzová spirála (1988) (serie)
Jiří Pleskot
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Svatopluk Skládal
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Arabela (1980) (serie)