Regie:
Dennis GanselCamera:
Torsten BreuerActeurs:
Max Riemelt, Tom Schilling, Jonas Jägermeyr, Thomas Drechsel, Devid Striesow, Martin Goeres, Florian Stetter, Joachim Bißmeier, Michael Schenk (meer)Samenvattingen(1)
Berlin 1942. Friedrich is a 16 year old who dreams of doing something with his life. His big chance comes when hes discovered at a boxing match by a young man who teaches at an elite nazi national political school or napola. The young man becomes his mentor & guides him in the strictly run school. (officiële tekst van distribiteur)
Acteurs
Zdeněk Julina
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Metanol (2018) (Tv-film)
Ochránce (2021) (serie)
Jana Altmannová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vrchní, prchni! (1980)
Kolya (1996)
Bohumil Švarc st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Uit berekening (1968) (serie)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Michael Beran
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Napola - Elite für den Führer (2004)
Korunní princ (2015) (Tv-film)
Jan Bidlas
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2010) (toneelregistratie)
Podezření (2022) (serie)
Kytice (2020) (toneelregistratie)
Radek Zima
Tsjechoslowakije
Beste films:
Napola - Elite für den Führer (2004)
Habermannův mlýn (2010)
Revizor (2004) (Tv-film)
Daniel Svoboda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Napola - Elite für den Führer (2004)
La Dame d'Izieu (2007) (Tv-film)
Otta Tesař
Beste films:
Napola - Elite für den Führer (2004)
Láska je láska (2012)
Die Verbrechen des Professor Capellari (1998) (serie)
Maxim Tretiakov
Beste films:
Napola - Elite für den Führer (2004)
Aljona (2009) (Tv-film)
Otakar Harlas
Beste films:
Napola - Elite für den Führer (2004)
Hranaři (2011)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serie)
Johannes Zirner
West-Duitsland
Beste films:
Napola - Elite für den Führer (2004)
Die Kirschenkönigin (2004) (serie)
Bella Germania (2019) (serie)
Götz Schubert
Oost-Duitsland
Beste films:
Unsere Mütter, unsere Väter (2013) (serie)
Das schweigende Klassenzimmer (2018)
Napola - Elite für den Führer (2004)
Sissy Höfferer
Oostenrijk
Beste films:
Via Mala (1985) (serie)
Napola - Elite für den Führer (2004)
Die Toten vom Bodensee (2014) (serie)
Jakub Uličník
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Lakomec (2020) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Michael Gerber
Duitse Rijk
Beste films:
Das Leben der Anderen (2006)
Der Aufenthalt (1983)
Napola - Elite für den Führer (2004)
Johannes Hendrik Langer
West-Duitsland
Beste films:
Napola - Elite für den Führer (2004)
Jack (2014)
Jakob Semotan
Beste films:
Hans Dieter Knebel
Duitsland
Beste films:
Leon A. Kersten
Beste films: