Regie:
Viktor PolesnýScenario:
Eva HudečkováCamera:
Josef ŠpeldaMuziek:
Milan KymličkaActeurs:
Danica Jurčová, Zlata Adamovská, Jiřina Bohdalová, Vladimír Dlouhý, Zdeněk Dušek, Arnošt Goldflam, Hana Gregorová, Jiří Langmajer, Svatopluk Skopal (meer)Afleveringen(9)
Acteurs
Kateřina Kaira Hrachovcová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Prima sezona (1994) (serie)
Single Man (2017) (serie)
O ztracené lásce (2002) (serie)
Tereza Duchková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Arrowsmith (1997) (serie)
Prima sezona (1994) (serie)
Lékárníkových holka (1996) (serie)
Sabina Laurinová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Bakaláři 1997 (1997) (serie)
Pavel Vacek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Sex O'Clock (2023) (serie)
Hvězdičky (2018) (serie)
Michael Beran
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Setkání s hvězdou (2011) (serie)
Místo nahoře (2004) (serie)
Pavel Nečas
Tsjechoslowakije
De beste series:
Okresní přebor (2010) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Lenka Šindelářová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Oběti (1999) (serie)
Sanitka (1984) (serie)
O ztracené lásce (2002) (serie)
Dana Batulková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Norbert Lichý
Tsjechoslowakije
Vladimír Čapka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Spravedlnost (2017) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Květa Fialová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
F. L. Věk (1970) (serie)
Milena Dvorská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Der Ochsenkrieg (1987) (serie)
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Jiřina Jirásková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Zahrada (1974) (serie)
Bylo nás pět (1994) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Jaroslava Adamová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Jitka Sedláčková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Česká soda (1993) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Vladimír Marek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Sisa Sklovská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Víťaz (2023) (serie)
O ztracené lásce (2002) (serie)
Panelák (2008) (serie)
Vojtěch Štulc
De beste series:
O ztracené lásce (2002) (serie)
Znamení koně (2011) (serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serie)
Jiří Sedláček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lajna (2017) (serie)
Tři tygři (2019) (serie)
U nás doma (1988) (serie)
Vladislav Georgiev
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lajna (2017) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Spravedlnost (2017) (serie)