Muziek:
Vadim PetrovActeurs:
Rudolf Hrušínský, Petr Haničinec, Josef Somr, Věra Kubánková, Lída Roubíková, Vladimír Hrubý, Jiří Pleskot, Soběslav Sejk, Vlastimil Brodský, Jiří Adamíra (meer)Acteurs
Ferdinand Krůta
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lucerna (1967) (Tv-film)
Skřivánci na niti (1969)
Ostře sledované vlaky (1966)
Tomáš Töpfer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Záhada (2011) (toneelregistratie)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Josef Kemr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jan Faltýnek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
S tebou mě baví svět (1982)
Naděje (1963)
Libuše Havelková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Příběh dušičkový (1964) (Tv-film)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Jiří Lír
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Spalovač mrtvol (1968)
Ota Sklenčka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Uit berekening (1968) (serie)
František Filipovský
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Lišák Pseudolus (1960) (Tv-film)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Petr Nárožný
Tsjechoslowakije
Beste films:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (muziekvideo)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Vladimír Krška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Jiří Krampol
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Otto Lackovič
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Balada z hadrů (1960) (toneelregistratie)
Jana Altmannová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vrchní, prchni! (1980)
Kolya (1996)
Václav Postránecký
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Ilja Prachař
Tsjechoslowakije
Beste films:
Spalovač mrtvol (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Luděk Kopřiva
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Pane, vy jste vdova!“ (1970)
Signum laudis (1980)
Zločin lorda Savila (1967) (Tv-film)
Miloš Hlavica
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (toneelregistratie)
Genij vlasti (1998) (Tv-film)
Vladimír Hlavatý
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
Přišel na večeři (1981) (toneelregistratie)
Atentát (1964)
Miloš Rozhoň
Beste films:
Uit berekening (1968) (serie)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Popel a hvězdy (1990) (Tv-film)
Josef Bek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Světáci (1969)
Láska jako trám (1967) (Tv-film)
Bílá paní (1965)