Regie:
Gianluigi CalderoneCamera:
Jaromír ŠofrMuziek:
Nicola PiovaniActeurs:
Antonio Banderas, Ivano Marescotti, Aňa Geislerová, Viktorie Knotková, Vlastimil Zavřel, Radan Rusev, René Přibil, Jan Přeučil, Zdeněk Pecháček (meer)Acteurs
Jiří Němeček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rozčarovaní (1982) (Tv-film)
Lokis (1986) (Tv-film)
Waterloo (1967) (Tv-film)
Claudia Koll
Italië
Beste films:
Il giovane Mussolini (1993) (Tv-film)
San Pietro (2005) (Tv-film)
Così fan tutte (1992)
Robert Jašków
Tsjechoslowakije
Beste films:
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
České století (2013) (serie)
Gabriela Wilhelmová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Milan Stehlík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Vlastimila Vlková
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Happy End (1967)
Klára Pollertová-Trojanová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Podezření (2022) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Eva Matalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jankove hračky (1984) (Tv-film)
Jenůfa (1976) (Tv-film)
Jan Novotný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Sluha dvou pánů (2010) (toneelregistratie)
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Hugo Kaminský
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Tisícročná včela (1983)
Zámek v Čechách (1993) (Tv-film)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Jiří Schmiedt
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
S tebou mě baví svět (1982)
Alice Šnirychová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Kráva (1993)
Swingtime (2007) (Tv-film)
Jan Sedliský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)
Krásná Helena (1973) (Tv-film)
Il giovane Mussolini (1993) (Tv-film)
Vítězslav Bouchner
Tsjechoslowakije
Beste films:
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Hitler: The Rise of Evil (2003) (Tv-film)
Saturnin (1994)
Karel Hlušička
Tsjechoslowakije
Beste films:
Uit berekening (1968) (serie)
Dobrý voják Švejk (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Tv-film)
Jindřich Khain
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kráva (1993)
Krakonoš a lyžníci (1980)
Il giovane Mussolini (1993) (Tv-film)
Renáta Kubišová
Beste films:
Il giovane Mussolini (1993) (Tv-film)
Balada o pilotovi (2018) (Tv-film)
Bobule (2008)
Jaroslav Heyduk
Tsjechoslowakije
Beste films:
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Bílá paní (1965)
Smuteční slavnost (1969)
Memè Perlini
Italië
Beste films:
La famiglia (1987)
Giù la testa (1971)
Il giovane Mussolini (1993) (Tv-film)
Emilio Cappuccio
Italië
Beste films:
Il giovane Mussolini (1993) (Tv-film)
Lo scopone scientifico (1972)
An American Tragedy (1931)