Regie:
František FilipScenario:
Josef BoučekCamera:
Jiří LebedaMuziek:
Jiří SvobodaActeurs:
Josef Abrhám, Radovan Lukavský, Petr Štěpánek, Dagmar Havlová, František Němec, Gabriela Vránová, Simona Postlerová, Josef Vinklář, Taťjana Medvecká, Josef Somr, Martin Růžek (meer)Acteurs
Josef Abrhám
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Hráči (1983) (toneelregistratie)
Radovan Lukavský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Uit berekening (1968) (serie)
Petr Štěpánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Dagmar Havlová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
František Němec
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Ucho (1970)
Gabriela Vránová
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Simona Postlerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Zámek v Čechách (1993) (Tv-film)
Josef Vinklář
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Taťjana Medvecká
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (toneelregistratie)
Josef Somr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Martin Růžek
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Tři na lavičce (1978) (Tv-film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Všichni dobří rodáci (1968) - verteller
Jaroslava Obermaierová
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Magdaléna Gracerová-Chrzová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Swing Kids (1993)
Vodník (2019) (serie)
Jana Yngland Hrušková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Postel (1998)
Detektiv Martin Tomsa (1994) (serie)
Naďa Konvalinková
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Milan Stehlík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Pavel Chalupa
Tsjechoslowakije
Beste films:
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Městem chodí Mikuláš (1992) (Tv-film)
Věra Koktová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobrý voják Švejk (1956)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Ghetto Terezin (1948)
Josef Bouček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Popel a hvězdy (1990) (Tv-film)
Setníkův štít (1988) (Tv-film)
Adam Novák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Poe a vražda krásné dívky (1996) (Tv-film)
Ta naše písnička česká II (1990)