Acteurs
Jaroslav Průcha
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Škola základ života (1938)
Bílá nemoc (1937)
František Peterka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Jarmila Krulišová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1971) (toneelregistratie)
Tři spory (1981) (serie)
Muži jdou v tmě (1975) (Tv-film)
Oldřich Lukeš
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Atentát (1964)
Happy End (1967)
Vladimír Hlavatý
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
Přišel na večeři (1981) (toneelregistratie)
Atentát (1964)
Jaroslav Vojta
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Lišák Pseudolus (1960) (Tv-film)
Uit berekening (1968) (serie)
Dobrý voják Švejk (1956)
František Kovářík
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Na samotě u lesa (1976)
Údolí včel (1967)
Arnošt Faltýnek
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Dobrý voják Švejk (1956)
Atentát (1964)
Věc Makropulos (1970) (toneelregistratie)
František Hanus
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Byl jednou jeden král... (1954)
Zdeněk Kryzánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Údolí včel (1967)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Vilém Besser
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kukačka v temném lese (1984)
Ta chvíle, ten okamžik (1981)
Tajemství Ocelového města (1978)
Stanislav Fišer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Stanislav Bruder
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zámek v Čechách (1993) (Tv-film)
Pan Dodd má schůzku (1992) (Tv-film)
Uzavřený pavilón (1990) (Tv-film)
Lumír Blahník
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nebe a dudy (1941)
Pro kamaráda (1940)
Milujeme (1951)
Jana Hrdličková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mrtvý mezi živými (1946)
Ošklivá slečna (1959)
Skok do tmy (1964)
Hynek Němec
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
De keizerlijke bakker (1951)
Po stopách krve (1969)
Smuteční slavnost (1969)
Antonín Holzinger
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Nebe a dudy (1941)
Svědomí (1948)
Čapkovy povídky (1947)
Zdeněk Duss
Tsjechoslowakije
Beste films:
Stříbrný vítr (1954)
Tereza (1961)
Milujeme (1951)
Radim Nikodém
Beste films:
Mrtvý mezi živými (1946)
Bylo to v máji (1950)
Veselý souboj (1950)
Jaroslav Oliverius
Beste films:
Ghetto Terezin (1948)
Milujeme (1951)