Acteurs
Ladislava Něrgešová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vinaři (2014) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Petr Stach
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Chaloupka na vršku (2006) (serie)
Vzteklina (2018) (serie)
Alice Bendová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Oběti (1999) (serie)
Hop nebo trop (2004) (serie)
Dáma a Král (2017) (serie)
Sandra Pogodová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Černí andělé (2001) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Skautská pošta 1918 (2018) (serie)
Tomáš Matonoha
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kancelář Blaník (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Rostislav Novák ml.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Ondřej Kavan
Tsjechoslowakije
Robert Nebřenský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serie)
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Vladimír Marek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (serie)
Rapl (2016) (serie)
René Přibil
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Filip Antonio
Tsjechië
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Sex O'Clock (2023) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Ludmila Zábršová-Molínová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Pan Tau (1971) (serie)
Renata Rychlá
Tsjechoslowakije
De beste series:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Trapasy (2007) (serie)
Pavel Kočí
De beste series:
Černí andělé (2001) (serie)
O ztracené lásce (2002) (serie)
Strážce duší (2005) (serie)
Vanda Hybnerová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (serie)
Volha (2023) (serie)
Zdeněk Dolejší
Joegoslavië
De beste series:
Bazén (2005) (serie)
Oldřich Vlach
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
David Suchařípa
Tsjechoslowakije
De beste series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Les Misérables (2000) (serie)
České století (2013) (serie)
Jitka Němcová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kapitán Exner (2017) (serie)
Bazén (2005) (serie)
Agáta Hanychová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Olo show (2020) (serie)
Trapasy (2007) (serie)
Druhý dech (1988) (serie)