Acteurs
Čestmír Řanda ml.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Nina Divíšková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Dlouhá míle (1989) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Monika Foris Kvasničková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Carnival Row (2019) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Daniela Kolářová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Taková normální rodinka (1971) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Jakub Prachař
Tsjechoslowakije
De beste series:
sKORO NA mizině (2020) (serie)
Vyšehrad (2016) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Anh Thu Nguyen Thi
Tsjechoslowakije
De beste series:
Josef a Ly (2004) (serie)
Ulice (2005) (serie)
Šárka Ullrichová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Černí andělé (2001) (serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (serie)
Strážce duší (2005) (serie)
Pavel Rímský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Tomáš Matonoha
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kancelář Blaník (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Libuše Švormová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Kukačky (2021) (serie)
Michal Jagelka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serie)
Michal Suchánek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
sKORO NA mizině (2020) (serie)
Lajna (2017) (serie)
Richard Genzer
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobré ráno, Brno! (2023) (serie)
Polda (2016) (serie)
Pouť (2018) (serie)
Svatopluk Matyáš
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Ctná paní Lucie (1972) (serie)
Der Ochsenkrieg (1987) (serie)
Petra Lustigová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Maroš Kramár
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lajna (2017) (serie)
Alžbetin dvor (1986) (serie)
Život bez konca (1982) (serie)
Kryštof Rímský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Lucie Pernetová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Osada (2021) (serie)
Guru (2022) (serie)
Aleksandr Minaev
Sovjet-Unie
De beste series:
Specialisté (2017) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Václav Knop
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)