Acteurs
Bronislav Križan
Eerste Slowaakse Republiek
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Naši synovia (1975) (serie)
V tieni vlkov (1971) (serie)
Judita Vargová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Nepokojná láska (1975) (serie)
Život bez konca (1982) (serie)
Nech žije deduško (1978) (serie)
Vladimír Kostovič
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tisícročná včela (1983) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Naši synovia (1975) (serie)
Anton Korenči
Tsjechoslowakije
De beste series:
Alžbetin dvor (1986) (serie)
V tieni vlkov (1971) (serie)
Parížski mohykáni (1971) (serie)
Viera Hladká
De beste series:
Parížski mohykáni (1971) (serie)
Domov (1985) (serie)
Príbehy z lepšej spoločnosti (1969) (serie)
Táňa Hrivnáková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Nepokojná láska (1975) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (serie)
Nataša Gräffingerová-Kulíšková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mesto tieňov (2008) (serie)
Jedenáste prikázanie (1977) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Rudolf Velický
Oostenrijk-Hongarije
De beste series:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (serie)
Na baňu klopajú (1981) (serie)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (serie)
Július Vašek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Alžbetin dvor (1986) (serie)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (serie)
Štefan Kvietik
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Tisícročná včela (1983) (serie)
Alžbetin dvor (1986) (serie)
Elena Petrovická
Eerste Slowaakse Republiek
De beste series:
Frankensteins Tante (1987) (serie)
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (serie)
Chlap v dome (1986) (serie)
Ivo Gogál
Tsjechoslowakije
De beste series:
Alžbetin dvor (1986) (serie)
Volha (2023) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Ľubomíra Krkošková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (serie)
Rodinné prípady (2012) (serie)
Štefan Mišovic
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tisícročná včela (1983) (serie)
Naši synovia (1975) (serie)
Alžbetin dvor (1986) (serie)
Maroš Kramár
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lajna (2017) (serie)
Alžbetin dvor (1986) (serie)
Život bez konca (1982) (serie)
Tibor Bogdan
Tsjechoslowakije
De beste series:
Naši synovia (1975) (serie)
Alžbetin dvor (1986) (serie)
Vivat Beňovský (1975) (serie)
Ivan Romančík st.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Život bez konca (1982) (serie)
Mesto tieňov (2008) (serie)
Dnes večer hrám ja (1988) (serie)
Ján Kroner ml.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mesto tieňov (2008) (serie)
Domov (1985) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Dáša Rúfusová-Mojžišová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mesto tieňov (2008) (serie)
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (serie)
Okná dokorán (1986) (serie)
Jozef Dóczy
Tsjechoslowakije
De beste series:
Nepokojná láska (1975) (serie)
Der Ochsenkrieg (1987) (serie)
V tieni vlkov (1971) (serie)