Afleveringen(86)
-
Tu hezčí, prosím (S01E01)
-
Zamilovaní nemají hlad (S01E02)
-
Obejmi mě, prosím (S01E03)
-
Je do mě blázen (S01E04)
-
Doktor má být ženatý (S01E05)
-
Nejsem tady šťastná (S01E06)
-
Zakázaná láska (S01E07)
-
Neřeš a žij (S01E08)
-
Jednou je dost (S01E09)
-
Potřebuji vás (S01E10)
-
Nechci vás ztratit (S01E11)
-
Manželství je kompromis (S01E12)
-
Všechno je pryč (S01E13)
-
Jsem na to sám (S01E14)
-
Miluji tě, Kamilo (S01E15)
-
Dej mi čas (S01E16)
-
Pořádně si zakřičte (S01E17)
-
Mám o tebe strach (S01E18)
-
Krásné ženy mají krásný život (S01E19)
-
U mě jsi doma (S01E20)
-
Chlap k nakousnutí (S01E21)
-
Víš, že máš mě (S01E22)
-
Nemusíme tu být (S01E23)
-
Nech nás žít (S01E24)
-
Život není jen sex (S01E25)
-
Nejsem hračka (S01E26)
-
Budu tě jistit (S01E27)
-
Vrať se ke mně (S01E28)
-
Modré z nebe (S01E29)
-
Nikdy se nerozvedeš (S01E30)
Acteurs
Jiří Langmajer
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Jan Novotný
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Miluše Šplechtová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Tisícročná včela (1983) (serie)
Milada Janderová-Kratochvílová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Straty a nálezy (1974) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Eva Čížkovská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Semestr (2016) (serie)
Hospoda (1996) (serie)
Alena Štréblová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Genius (2017) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Igor Chmela
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Jana Janěková ml.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Vzteklina (2018) (serie)
Jitřní záře (2022) (serie)
Simona Postlerová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Zuzana Skalická
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Zlá krev (1986) (serie)
Michal Slaný
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Lenka Vychodilová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Historky od krbu (1994) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Zlatá labuť (2023) (serie)
Simona Prasková
Tsjechoslowakije
De beste series:
České století (2013) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Peter Varga
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
České století (2013) (serie)
Vojtěch Štěpánek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tři králové (1998) (serie)
Bubu a Filip (1996) (serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serie)
Václav Rašilov
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Večery Analogonu (2002) (serie)
Černí andělé (2001) (serie)
Daniela Krhutová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Children of Dune (2003) (serie)
Hraběnky (2007) (serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serie)
Pavlína Mourková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Hana Šedová
De beste series:
Trapasy (2007) (serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serie)
Nikola Votočková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Oběti (1999) (serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serie)
Kriminálka Anděl (2008) (serie)