Afleveringen(81)
-
Milostné dusno (S03E01)
-
Vzhůru na Tahiti! (S03E02)
-
Manžel nechce milence (S03E03)
-
Potřebuješ zachránit? (S03E04)
-
Sen o blondýně (S03E05)
-
Štěstí je dřina (S03E06)
-
Krásná barmanka (S03E07)
-
Potřebuju antikoncepci (S03E08)
-
Budeš nám mávat? (S03E09)
-
Před lidmi mě nelíbej (S03E10)
-
Co je s tátou? (S03E11)
-
Mázlové se nevzdávají (S03E12)
-
Hurá do života! (S03E13)
-
Chřipka Jiřina (S03E14)
-
Šéf je šéf (S03E15)
-
Zhasni! (S03E16)
-
To bude trhák! (S03E17)
-
Kdo nařídí budík? (S03E18)
-
Co jste řekl doma? (S03E19)
-
Chci být sám (S03E20)
-
Chyťte kocoura! (S03E21)
-
Slyšíš mě? (S03E22)
-
Bude to mela! (S03E23)
-
Smích léčí (S03E24)
-
Vrať se! (S03E25)
-
Blízko smrti (S03E26)
-
Úředně tvá (S03E27)
-
Buď já nebo on (S03E28)
-
Buď tady hodná (S03E29)
-
Jako špiónka (S03E30)
Acteurs
Eva Čížkovská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Semestr (2016) (serie)
Hospoda (1996) (serie)
Daniel Rous
Tsjechoslowakije
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Dana Špilauer Verzichová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)
Proč bychom se netopili (2009) (serie)
Policie Modrava (2011) (serie)
Kamila Špráchalová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Laskavý divák promine (1994) (serie)
Alena Procházková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Ivana Korolová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Anča a Pepík (2017) (serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (serie)
Ať žijí rytíři! (2010) (serie)
Aleš Procházka
Tsjechoslowakije
De beste series:
České století (2013) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Duch (2022) (serie)
Aleš Jarý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Martin Sochor
Tsjechoslowakije
De beste series:
České století (2013) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Lenka Haluzová
De beste series:
Atentát (2015) (serie)
Co ste hasiči (2021) (serie)
Vinaři (2014) (serie)
Zdeněk Žák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Veronika Arichteva
Tsjechoslowakije
De beste series:
Spravedlnost (2017) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Hop nebo trop (2004) (serie)
Vanda Károlyi
Tsjechoslowakije
De beste series:
Nevinné lži (2013) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Soukromé pasti (2008) (serie)
Ivan Jiřík
Tsjechoslowakije
De beste series:
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serie)
Zuzana Slavíková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Dagmar Čárová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Jitřní záře (2022) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Malý pitaval z velkého města (1982) (serie)
Marie Doležalová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Terapie (2011) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Magdalena Reifová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Chaloupka na vršku (2006) (serie)
Kamarádi (1969) (serie)
Jana Eyrová (1972) (serie)
Bohuslav Kalva
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Příkopy (2007) (serie)
Pejsvídek a Medvísek (1977) (serie)
Martin Učík
Tsjechoslowakije
De beste series:
České století (2013) (serie)
Chlap (2022) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)