Afleveringen(72)
-
Poslední kapka (S06E01)
-
Tohle není konec! (S06E02)
-
Doktor na kukačku (S06E03)
-
Hoří! (S06E04)
-
Špendlíky se zlatými hlavičkami (S06E05)
-
Prožeňte to šejkrem (S06E06)
-
Patřím jenom sobě (S06E07)
-
Alice 18 (S06E08)
-
Slavnostní otevření (S06E09)
-
Zrádkyně (S06E10)
-
Holka pitomá (S06E11)
-
Že by geny? (S06E12)
-
Na férovku (S06E13)
-
Pozor na tlak (S06E14)
-
Převoz nedoporučuji (S06E15)
-
Visí to ve vzduchu (S06E16)
-
Zapomeň (S06E17)
-
Fotka v kapse (S06E18)
-
Dnes večer netančím (S06E19)
-
Sex neznamená tečku (S06E20)
-
Zkouška Hofmanem (S06E21)
-
Jedna chyba za druhou (S06E22)
-
Bonbon za statečnost (S06E23)
-
Sundej si plavky (S06E24)
-
Las Kamenice (S06E25)
-
Operační múza (S06E26)
-
Šupiny nech doma (S06E27)
-
Říkej mi brácho (S06E28)
-
Dva v jednom (S06E29)
-
Průvan v hlavě (S06E30)
Acteurs
Alena Procházková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Anna Stropnická
Tsjechoslowakije
De beste series:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Pět mrtvých psů (2016) (serie)
Za oponou (2019) (serie)
Kristýna Janáčková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Genius (2017) (serie)
Ďáblova lest (2009) (serie)
Dáma a Král (2017) (serie)
Jonáš Paul
De beste series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serie)
David Punčochář
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bez vědomí (2019) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Kateřina Kornová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (serie)
Modrý kód (2017) (serie)
Josef Kaluža
Tsjechoslowakije
De beste series:
sKORO NA mizině (2020) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Lajna (2017) (serie)
Marta Dřímal Ondráčková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Hasičárna Telecí (2018) (serie)
Veronika Arichteva
Tsjechoslowakije
De beste series:
Spravedlnost (2017) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Hop nebo trop (2004) (serie)
Eva Čížkovská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Semestr (2016) (serie)
Hospoda (1996) (serie)
Lukáš Langmajer
Tsjechoslowakije
De beste series:
Okresní přebor (2010) (serie)
Setkání s hvězdou (2011) (serie)
Vinaři (2014) (serie)
Jana Matějcová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serie)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)
Barbora Mottlová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Cirkus Bukowsky (2013) (serie)
Extraktoři (2023) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Regina Řandová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Sex O'Clock (2023) (serie)
Ondřej Rychlý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Trapasy (2007) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Magdaléna Gracerová-Chrzová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Tři králové (1998) (serie)
Vzteklina (2018) (serie)
Vojtěch Štulc
De beste series:
O ztracené lásce (2002) (serie)
Znamení koně (2011) (serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serie)
Miriam Kantorková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Bronzová spirála (1988) (serie)
Lenka Krčková
De beste series:
Hop nebo trop (2004) (serie)
Policie Modrava (2011) (serie)
Helena (2012) (serie)
Daniel Svoboda
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kukačky (2021) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)