Familie / Drama
Tsjechië,
(2012–2013), 78 h 34 min
(Aantal minuten: 59–63 min)
Afleveringen(76)
-
Dálnice do pekla (S08E01)
-
Sex nebo grog? (S08E02)
-
Slibem nezarmoutíš (S08E03)
-
Jistota je jistota (S08E04)
-
Šikanisty nesnáším (S08E05)
-
Šlechetný zachránce (S08E06)
-
Prodaný ženich (S08E07)
-
Exkurze ke zkrachovalci (S08E08)
-
Zelené světlo (S08E09)
-
Až do dna (S08E10)
-
Poslední dávka (S08E11)
-
Začít znova (S08E12)
-
Sám proti prohnilým (S08E13)
-
Trochu moc lásky najednou (S08E14)
-
Jako kůl v plotě (S08E15)
-
Vytočte mě do vývrtky (S08E16)
-
Jenom trochu ohledů (S08E17)
-
Až na konec světa (S08E18)
-
Hostina pro královnu (S08E19)
-
Komu se ruka netřese (S08E20)
-
Vím, že mi nerozumíš (S08E21)
-
Orkán Zuzana (S08E22)
-
Den živelných katastrof (S08E23)
-
Dneska není včera (S08E24)
-
Pan Dokonalý (S08E25)
-
Hodnost paroháč (S08E26)
-
Pejskové a kočičky (S08E27)
-
Pusa na rozloučenou (S08E28)
-
Záhada jménem Robin (S08E29)
-
Taky řešení... (S08E30)
Acteurs
Ondřej Biravský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mamon (2015) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (serie)
Teresa Trnková
De beste series:
Doktor Martin (2015) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serie)
Radovan Klučka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ďáblova lest (2009) (serie)
Zrádci (2020) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Kateřina Kalendová
De beste series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serie)
Daniela Bartáková
Roemenië
De beste series:
Dlouhá míle (1989) (serie)
Chobotnice z II. patra (1986) (serie)
Sanitka (1984) (serie)
Lenka Krčková
De beste series:
Hop nebo trop (2004) (serie)
Policie Modrava (2011) (serie)
Helena (2012) (serie)
Zdenka Procházková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Arabela (1980) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Vzteklina (2018) (serie)
Martin Simandl
De beste series:
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Polda (2016) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Adéla Gondíková
Tsjechoslowakije
De beste series:
sKORO NA mizině (2020) (serie)
Škoda lásky (2013) (serie)
Vraždy v kruhu (2015) (serie)
Marta Vítů
Tsjechoslowakije
De beste series:
Rapl (2016) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Sever (2019) (serie)
Naděžda Chroboková-Tomicová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Strážce duší (2005) (serie)
Inspektor Max (2018) (serie)
Ulice (2005) (serie)
Tomáš Kořének
De beste series:
Lajna (2017) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Petr Franěk
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Okresní přebor (2010) (serie)
Herec (2020) (serie)
Soňa Dvořáková
De beste series:
Létající Čestmír (1983) (serie)
Ahoj sídliště (1987) (serie)
Pojišťovna štěstí (2004) (serie)
Lucie Kožinová
De beste series:
Laskavý divák promine (1994) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (serie)
Eva Radilová
De beste series:
Co by kdyby? (2018) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Slunečná (2020) (serie)
Marie Štěchová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serie)
Viera Pavlíková
Eerste Slowaakse Republiek
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Mesto tieňov (2008) (serie)
Gustáv Řezníček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Policie Modrava (2011) (serie)
Murder, She Wrote (1984) (serie)
Dáša Kouřilová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lajna (2017) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)