Regie:
Stanislav StrnadCamera:
Jakub NosekMuziek:
Oldřich VeselýActeurs:
Jiří Bartoška, Isabela Soukupová-Siegelová, Vladimír Brabec, Ladislav Županič, Ladislav Potměšil, Martin Havelka, Otakar Brousek st., Miloslav Mejzlík, Jindřich Hrdý, Irena Žáčková (meer)Acteurs
Jiří Bartoška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Isabela Soukupová-Siegelová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak básníkům chutná život (1987)
Stopy zločinu: Pátek, čas motýlů (1989) (Tv-film)
Případ nevinné řeky (1986) (Tv-film)
Vladimír Brabec
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Lišák Pseudolus (1960) (Tv-film)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ladislav Županič
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Tajemství hradu v Karpatech (1981)
Šťastlivec Sulla (1991) (Tv-film)
Ladislav Potměšil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Martin Havelka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rédl (2018) (serie)
Otakar Brousek st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Miloslav Mejzlík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Je třeba zabít Sekala (1998)
Všichni moji blízcí (1999)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jindřich Hrdý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dlouhá míle (1989) (serie)
Přísahám a slibuji (1990) (serie)
Příběh kriminálního rady (1994) (Tv-film)
Irena Žáčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Pětka s hvězdičkou (1985)
O statečném kováři (1983)
Eva Hradilová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Strýčkův sen (1971) (Tv-film)
Šťastný Jim (1969) (Tv-film)
Milan Klásek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Pavel Kunert
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Tv-film)
Koločava (2002) (toneelregistratie)
Rostislav Čtvrtlík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Tv-film)
Otec neznámý aneb Cesta do hlubin duše výstrojního náčelníka (2001) (Tv-film)
Jaroslav Fert
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Archimédův bod (1982) (Tv-film)
Afrodita (1993) (Tv-film)
Jaromír Tlalka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kamenný řád (1975) (serie)
Krev zmizelého (2006) (serie)
Krev zmizelého (2005)
Jiří Tauber
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Stopy zločinu: Pátek, čas motýlů (1989) (Tv-film)
Ladislava Dujsíková
Beste films:
Sestra Amáta (1989) (Tv-film)
Stopy zločinu: Pátek, čas motýlů (1989) (Tv-film)
Tvář za sklem (1992) (Tv-film)
Ivan Hojar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Povídka s dobrým koncem (1988) (Tv-film)
Stopy zločinu: Pátek, čas motýlů (1989) (Tv-film)
Stopy zločinu: Velká rána (1983) (Tv-film)