Seizoen(7) / Afleveringen(62)
Acteurs
Dana Bartůňková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Návštěvníci (1983) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Stanislav Zindulka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Radim Fiala
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
České století (2013) (serie)
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Kateřina Holánová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Lucie Pernetová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Docent (2023) (serie)
Osada (2021) (serie)
Věra Bublíková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bakaláři (1972) (serie)
Bakaláři 1997 (1997) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Jiří Pecha
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Marta Richterová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Marko Igonda
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Tajné životy (2014) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Vladislav Beneš
Tsjechoslowakije
De beste series:
La piovra (1984) (serie)
České století (2013) (serie)
Laskavý divák promine (1994) (serie)
Jaroslav Plesl
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kancelář Blaník (2014) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jaromíra Mílová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Vedlejší produkt (2024) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Lenka Zahradnická
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Spravedlnost (2017) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Jakub Štěpán
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vzteklina (2018) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Jana Doleželová
Tsjechoslowakije
De beste series:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Setkání s hvězdou (2011) (serie)
Dobrá čtvrť (2005) (serie)
Diana Kobzanová
De beste series:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Kateřina Pospíšilová
Tsjechoslowakije
De beste series:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)
Dokonalý svět (2010) (serie)
Olga Schmidtová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serie)
Přísahám a slibuji (1990) (serie)
Alena Štréblová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Genius (2017) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Pavla Tomicová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (serie)
Comeback (2008) (serie)