Regie:
Vojtěch NouzákArtiesten:
Jan Kraus (presentator), David Kraus, Jitka Asterová, Dan Bárta, Iveta Bartošová, Kabir Bedi, Alice Bendová, Lucie Benešová, Dagmar Bláhová, Pavel Bobek (meer)Artiesten
Jan Kraus (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Spalovač mrtvol (1968)
Happy End (1967)
Ukradená vzducholoď (1966)
David Kraus
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obraz Doriana Graye (2010) (toneelregistratie)
Ženy v běhu (2019)
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (concert)
Jitka Asterová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
S tebou mě baví svět (1982)
Empties (2007)
Dan Bárta
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jesus Christ Superstar (2005) (toneelregistratie)
Kytice (2000)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Iveta Bartošová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hity 89 (1989) (concert)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (concert)
Kabir Bedi
India
Beste films:
Main Hoon Na (2004)
I misteri della giungla nera (1991) (serie)
The Beast (1988)
Alice Bendová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Báječná léta pod psa (1997)
A Knight's Tale (2001)
Oběti (1999) (serie)
Lucie Benešová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Povodeň (2005) (Tv-film)
Tři Alberti a slečna Matylda (1994) (Tv-film)
Blázni a děvčátka (1989)
Dagmar Bláhová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hitler: The Rise of Evil (2003) (Tv-film)
Am a Ea (1977) (toneelregistratie)
Hogo fogo Homolka (1970)
Pavel Bobek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Česká soda (1998)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Poslední motýl (1990)
Hynek Bočan
Tsjechoslowakije
Beste films:
Olověný chléb (1953)
Jiřina Bohdalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Pohádky pod sněhem (1985)
Jan Budař
Tsjechoslowakije
Beste films:
Stavrogin je ďábel (2005) (toneelregistratie)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jitka Čvančarová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Babylon (2002) (toneelregistratie)
Tereza Duchková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Genij vlasti (1998) (Tv-film)
Arrowsmith (1997) (serie)
Černá slečna, slečna Černá (2002) (Tv-film)
Jan Antonín Duchoslav
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sněženky a machři (1982)
Sladké starosti (1984)
Krvavý román (1993)
Táňa Fischerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Záchvěv strachu (1984)
Aňa Geislerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Želary (2003)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Kryštof Hádek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tmavomodrý svět (2001)
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Klec (2019) (Tv-film)
Agáta Hanychová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zapomenuté světlo (1996)
Ženy, které nenávidí muže (2012) (Tv-film)
Druhý dech (1988) (serie)