Afleveringen(36)
-
Papučiar (S09E01)
-
Orechový závin (S09E02)
-
Vlas (S09E03)
-
Košile (S09E04)
-
Zabijačka (S09E05)
-
Abiturientský večírek (S09E06)
-
Dioptrie (S09E07)
-
Spánek (S09E08)
-
Pes (S09E09)
-
Paruka (S09E10)
-
Detektiv (S09E11)
-
Lázně (S09E12)
-
Čahoun (S09E13)
-
Vehikl (S09E14)
-
Zámek (S09E15)
-
Pyžamo (S09E16)
-
Blondýna (S09E17)
-
Nešťastný šafářův dvoreček (S09E18)
-
Jíška (S09E19)
-
Výtečníci (S09E20)
-
Lavice, moje žena a já (S09E21)
-
Facka (S09E22)
-
Tetinka (S09E23)
-
Kaktus (S09E24)
-
Mistr (S09E25)
-
Doktorát (S09E26)
-
Vypálený rybník (S09E27)
-
Je nás pět (S09E28)
-
Kolaudácia (S09E29)
-
Čáp (S09E30)
Acteurs
Zdeněk Ornest
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Hana Pastejříková
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Bakaláři (1972) (serie)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (serie)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serie)
Daniela Kolářová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Taková normální rodinka (1971) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Jana Boušková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Cirkus Humberto (1988) (serie)
Nemocnice na kraji města (1977) (serie)
Karel Heřmánek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Božena Böhmová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Viktor Maurer
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Třešňová babička (1977) (serie)
Jaromír Spal
Oostenrijk-Hongarije
De beste series:
Uit berekening (1968) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Třicet případů majora Zemana (1974) (serie)
Dana Bartůňková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Návštěvníci (1983) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Zita Kabátová
Oostenrijk-Hongarije
De beste series:
Bakaláři (1972) (serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serie)
Bakalári (1974) (serie)
Pavel Zedníček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Příběhy včelích medvídků (1984) (serie)
Ondřej Havelka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Saturnin (1994) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Marie Rosůlková
Oostenrijk-Hongarije
De beste series:
Taková normální rodinka (1971) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Ilja Prachař
Tsjechoslowakije
De beste series:
Krkonošské pohádky (1974) (serie)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Ladislav Pešek
Oostenrijk-Hongarije
De beste series:
Uit berekening (1968) (serie)
Hrdinové okamžiku (1961) (serie)
Tři spory (1981) (serie)
Michal Kocourek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
O mě se neboj (2022) (serie)
Jana Postlerová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Kamenný řád (1975) (serie)
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Stanislav Tříska
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serie)
Miloslav Holub
Oostenrijk-Hongarije
De beste series:
Frankensteins Tante (1987) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Haldy (1973) (serie)
Zuzana Fišárková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Kamenný řád (1975) (serie)