Afleveringen(42)
-
Kbelík (S10E01)
-
Dveře (S10E02)
-
Korespondence (S10E03)
-
Hračička (S10E04)
-
Vedoucí (S10E05)
-
Lebeda (S10E06)
-
Kačenka (S10E07)
-
Myš (S10E08)
-
Herečka (S10E09)
-
Spravodlivá vec (S10E10)
-
Prekvapenie (S10E11)
-
Pasca (S10E12)
-
Pukl (S10E13)
-
Vděk (S10E14)
-
Bouřka (S10E15)
-
Záhada u půdy (S10E16)
-
Uhlí (S10E17)
-
Ponožky (S10E18)
-
Pacient (S10E19)
-
Náhodná známosť (S10E20)
-
Otcovia (S10E21)
-
Obraz (S10E22)
-
Sporák (S10E23)
-
Elektřina (S10E24)
-
V porodnici (S10E25)
-
Logik (S10E26)
-
Dům pro celou rodinu (S10E27)
-
Nejlepší advokát ve městě (S10E28)
-
Školení (S10E29)
-
Ohlašovna požáru (S10E30)
Acteurs
Lenka Skopalová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Stanislav Tříska
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serie)
Antonín Kala
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serie)
Drahomíra Hofmanová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Zdeněk Junák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Hvězdičky (2018) (serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serie)
Sylvie Nitrová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Vlasta Žehrová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Svatopluk Skopal
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Z hříček o královnách (1994) (serie)
Vladimír Menšík
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
Stanislava Bartošová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Návštěvníci (1983) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Fantom operety (1970) (serie)
Jindra Bartošová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bakaláři (1972) (serie)
Strom pohádek (1987) (serie)
Zkoušky z dospělosti (1980) (serie)
Dana Bartůňková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Návštěvníci (1983) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Jiří Vala
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Jiří Krampol
Tsjechoslowakije
De beste series:
Záhada hlavolamu (1969) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Petr Svojtka
Tsjechoslowakije
Jana Březinová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Tisícročná včela (1983) (serie)
Frankensteins Tante (1987) (serie)
Povídky malostranské (1984) (serie)
Jana Boušková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Cirkus Humberto (1988) (serie)
Nemocnice na kraji města (1977) (serie)
Michal Pešek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Milena Steinmasslová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Libor Hruška
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Rapl (2016) (serie)