Regie:
Zdeněk Míka, Karol Strážnický, Václav Hudeček, Jiří Vanýsek, Zdeněk Havlíček, Alexej Nosek (meer)Camera:
Jiří Stöhr, Karel Holub, Ervín Sanders, Ivo Popek, Saša Rašilov ml., Jindřich Novotný (meer)Acteurs:
Alena Procházková, Eva Jakoubková, Linda Skarlandtová, Jaroslav Satoranský, Vlastimil Bedrna, Marta Skarlandtová, Jiří Plachý ml., Klára Špálová, Dagmar Havlová, Oldřich Vízner (meer)Afleveringen(39)
-
Výhra (S13E01)
-
Křeček (S13E02)
-
Včelař (S13E03)
-
Mama, ja chcem bračeka (S13E04)
-
Sused (S13E05)
-
Čertove volky (S13E06)
-
Věštkyně (S13E07)
-
Vrátný (S13E08)
-
Štěstí (S13E09)
-
Divočák (S13E10)
-
Džínsy (S13E11)
-
Brigáda (S13E12)
-
Klíče (S13E13)
-
Chata morgána (S13E14)
-
Popelka (S13E15)
-
Poslíčkové (S13E16)
-
Lyže (S13E17)
-
Vagóny a ptáci (S13E18)
-
Náš zlepšovateľ (S13E19)
-
Môj strýko Edison (S13E20)
-
Nefunguje (S13E21)
-
Kufr (S13E22)
-
Teta (S13E23)
-
Ping – Pong (S13E24)
-
Hájovna (S13E25)
-
Světáci (S13E26)
-
Jako tenkrát (S13E27)
-
Kufr (S13E28)
-
Kdyby všichni chlapi světa (S13E29)
-
Kapesníček (S13E30)
Acteurs
Radka Stupková
Tsjechoslowakije
Milan Mach
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
Jana Dítětová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bakaláři (1972) (serie)
České pohádky (1968) (serie)
Rodina Bláhova (1959) (serie)
Alena Vránová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Chalupáři (1975) (serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Miloslav Štibich
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Křeček v noční košili (1987) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Svatopluk Matyáš
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Ctná paní Lucie (1972) (serie)
Der Ochsenkrieg (1987) (serie)
Petr Vaněk
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Miloslav Čížek
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Karel Bartoň
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Kamenný řád (1975) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Arnošt Borovec
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kamenný řád (1975) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Haldy (1973) (serie)
Stanislav Šárský
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Lajna (2017) (serie)
Kamenný řád (1975) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Ingrid Trněná
De beste series:
Bakaláři (1972) (serie)
Miroslav Hruška
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Miroslav Horák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kamenný řád (1975) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Haldy (1973) (serie)
Veronika Žilková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Česká soda (1993) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Roman Luknár
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Hniezdo (2020) (serie)
České století (2013) (serie)
Dušan Szabó
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mesto tieňov (2008) (serie)
Klamstvo (2023) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Ivan Vojtek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Marie Terezie (2017) (serie)
Eliška Müllerová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bakaláři (1972) (serie)
Dnes večer hrám ja (1988) (serie)
Mário Konstantinidis
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bakaláři (1972) (serie)
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (serie)