Scenario:
Jiří KrampolArtiesten:
Jiří Krampol (presentator), Petr Vojnar, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Zita Kabátová, Svatopluk Beneš (meer)Artiesten
Tereza Pergnerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie) - a.b.
Akumulátor 1 (1994)
Žiletky (1993)
Petr Martinák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Princ Mamánek (2022)
Na Brusel, Vávro! Na Brusel! (2009) (toneelregistratie)
Pánská jízda (2004)
Leona Machálková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Šakalí léta (1993)
Bára Basiková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obraz Doriana Graye (2010) (toneelregistratie)
Pocta muzikálům (2017) (concert)
Pražákům, těm je hej (1990)
Josef Vinklář
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Jiřina Jirásková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Světáci (1969)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Uit berekening (1968) (serie)
Jiří Štěpnička
Groot Brittanië
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Jitka Smutná
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Ladislav Potměšil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Jiří Menzel
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Spalovač mrtvol (1968)
Skřivánci na niti (1969)
Simona Postlerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Zámek v Čechách (1993) (Tv-film)
Pavel Soukup
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lovec (1980) (Tv-film)
Zatmění všech sluncí (1987) (Tv-film)
Anatomie zrady (2020) (Tv-film)
Zuzana Slavíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Stromy umírají vstoje (1998) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Lenka Filipová
Tsjechoslowakije
Beste films:
V slepých uličkách (2015) (concert)
Lýra 50 (2016) (concert)
Třicet panen a Pythagoras (1973)
Ivo Šmoldas
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Kolotoč (2007) (Tv-film)
Nejlepší trapasy (2013) (serie)
Jan Cimický
Tsjechoslowakije
Beste films:
Z rodinného alba (2002) (Tv-film)
Vodník z Kaňky (1971) (Tv-film)
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Libor Pantůček
Tsjechoslowakije
Ondřej Kepka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Malý bílý koníček (1994)
Oběti (1999) (serie)
Tetinka (1977) (Tv-film)
Michal Dočolomanský
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Tv-film)
Na skle maľované (1980) (Tv-film)
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Anife Ismet Hassan-Vyskočilová
Bulgarije
Beste films:
Boží pole s. r. o. (2006) (Tv-film)
Na Brusel, Vávro! Na Brusel! (2009) (toneelregistratie)