Regie:
Pavel VantuchScenario:
Pavel Taussig, Gustav Oplustil, Radomír Šofr, Věra Šašková, Jaroslav Dudek, Ondřej Suchý (meer)Camera:
Jaromír NekudaArtiesten
Jaromír Hanzlík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Zdeněk Svěrák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobytí severního pólu (2006) (toneelregistratie)
Záskok (1997) (toneelregistratie)
Dobytí severního pólu (1987) (toneelregistratie)
Jiří Adamec
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dlouhá míle (1989) (serie)
Pokus o vraždu (1973)
Vím, že jsi vrah... (1971)
Jiří Adamíra
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Tv-film)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Jaroslava Adamová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Balada z hadrů (1960) (toneelregistratie)
Uit berekening (1968) (serie)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Zlata Adamovská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Ivana Andrlová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Princ a Večernice (1978)
Podnájemníci (1976) (Tv-film)
Studentská balada (1986) (Tv-film)
Eliška Balzerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Můj báječný rozvod (2008) (toneelregistratie)
Vrchní, prchni! (1980)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Dana Batulková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Záhadná paní Savageová (1997) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Trampoty pana Humbla (1997) (Tv-film)
Jiří Bednář
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Nebeští jezdci (1968)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Vlastimil Bedrna
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Svatopluk Beneš
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Uit berekening (1968) (serie)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Dobrý voják Švejk (1956)
Lucie Bílá
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (toneelregistratie)
Dagmar Bláhová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hitler: The Rise of Evil (2003) (Tv-film)
Am a Ea (1977) (toneelregistratie)
Hogo fogo Homolka (1970)
Yvetta Blanarovičová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Vrať se do hrobu! (1989)
Travis (1996) (Tv-film)
Pavel Bobek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Česká soda (1998)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Poslední motýl (1990)
Mahulena Bočanová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Dámský krejčí (2012) (toneelregistratie)
Žena z Korinta (1986) (Tv-film)
Jiřina Bohdalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Pohádky pod sněhem (1985)
Blanka Bohdanová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Ryba ve čtyřech (1987) (Tv-film)
Romeo, Julie a tma (1959)
Jan Bonaventura
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Lotrando a Zubejda (1996)