Camera:
Tsuyoshi KanbayashiMuziek:
Yasushi IshiiActeurs:
Misato Fukuen, Ikuya Sawaki, Kiyomi Asai, Hidenobu Kiuchi, Hōko Kuwashima, Nana Mizuki, Yūji Ueda, Mitsuki Saiga, Jōji Nakata, Osamu Saka (meer)Afleveringen(12)
-
Kuroneko wa Hoshi no Yume o Minai (S02E01)
-
Ochita Ryūsei (S02E02)
-
Hyōgen ni Kieru (S02E03)
-
Hakobune wa Kosui ni Tayutau (S02E04)
-
Shōen wa Nagare, Inochi wa Nagare (S02E05)
-
Kaori wa Amaku, Kokoro wa Nigaku (S02E06)
-
Kazabana ni ningyou wa utau (S02E07)
-
Natsu no Hi, Taiyō wa Yurete (S02E08)
-
Deai wa Aru Hi Totsuzen ni (S02E09)
-
Itsuwari no Machikado ni Kimi no Hohoemi o (S02E10)
-
Suitei wa Kawaki, Tsuki wa Michiru (S02E11)
-
Hoshi no Hakobune (S02E12)
Acteurs
Masanori Takeda
Japan
De beste series:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serie)
Seirei no moribito (2007) (serie)
Soul Eater (2008) (serie)
Mitsuaki Madono
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Initial D Fourth Stage (2004) (serie)
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Ōki Sugiyama
Japan
De beste series:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serie)
Naruto: Šippúden (2007) (serie)
Gintama (2006) (serie)
Katsunosuke Hori
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Grimm meisaku gekidžó (1987) (serie)
Kei Shindō
Japan
De beste series:
Tengoku daimakjó (2023) (serie)
Boku no Hero Academia (2016) (serie)
Overlord (2015) (serie)
Mutsumi Sasaki
Japan
De beste series:
Dororo (2019) (serie)
Psycho-Pass (2012) (serie)
Barakamon (2014) (serie)
Ken'ichirō Matsuda
Japan
De beste series:
Oshi no Ko (2023) (serie)
Chainsaw Man (2022) (serie)
Vinland Saga (2019) (serie) - acteur, verteller
Ken'ichi Mochizuki
Japan
De beste series:
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serie)
Kanon (2006) (serie)
Ryūichi Azuma
Japan
De beste series:
Seirei no moribito (2007) (serie)
Soul Eater (2008) (serie)
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (serie)
Kozue Yoshizumi
Japan
De beste series:
Cowboy Bebop (1998) (serie)
Óran kókó host club (2006) (serie)
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (serie)
Takuya Kirimoto
De beste series:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serie)
Naruto: Šippúden (2007) (serie)
Psycho-Pass (2012) (serie)
Yui Ishikawa
Japan
De beste series:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serie)
Mušiši zoku šó (2014) (serie)
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Shiori Mikami
Japan
De beste series:
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Usagi Drop (2011) (serie)
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (serie)
Ryūzaburō Ōtomo
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Initial D Fourth Stage (2004) (serie)
Taiten Kusunoki
Japan
De beste series:
Hunter x Hunter (2011) (serie)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serie)
Kimecu no jaiba (2019) (serie)
Satomi Moriya
Japan
De beste series:
Haikjú!! (2014) (serie)
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (serie)
Nacume júdžinčó (2008) (serie)
Hiroomi Sugino
Japan
De beste series:
Hunter x Hunter (1999) (serie)
Barakamon (2014) (serie)
Džundžó Romantica (2008) (serie)
渡部恵子
Japan
De beste series:
JoJo's Bizarre Adventure (2012) (serie)
xxxHOLiC (2006) (serie)
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (serie)
Masayuki Omoro
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Initial D Fifth Stage (2012) (serie)
Hideki Nakanishi
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Gintama (2006) (serie)
Seirei no moribito (2007) (serie)