Camera:
Tsuyoshi KanbayashiMuziek:
Yasushi IshiiActeurs:
Misato Fukuen, Ikuya Sawaki, Kiyomi Asai, Hidenobu Kiuchi, Hōko Kuwashima, Nana Mizuki, Yūji Ueda, Mitsuki Saiga, Jōji Nakata, Osamu Saka (meer)Afleveringen(12)
-
Kuroneko wa Hoshi no Yume o Minai (S02E01)
-
Ochita Ryūsei (S02E02)
-
Hyōgen ni Kieru (S02E03)
-
Hakobune wa Kosui ni Tayutau (S02E04)
-
Shōen wa Nagare, Inochi wa Nagare (S02E05)
-
Kaori wa Amaku, Kokoro wa Nigaku (S02E06)
-
Kazabana ni ningyou wa utau (S02E07)
-
Natsu no Hi, Taiyō wa Yurete (S02E08)
-
Deai wa Aru Hi Totsuzen ni (S02E09)
-
Itsuwari no Machikado ni Kimi no Hohoemi o (S02E10)
-
Suitei wa Kawaki, Tsuki wa Michiru (S02E11)
-
Hoshi no Hakobune (S02E12)
Acteurs
Misato Fukuen
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Kimecu no jaiba (2019) (serie)
Monster (2004) (serie)
Ikuya Sawaki
Japan
De beste series:
Grimm meisaku gekidžó (1987) (serie)
Kenpú denki Berserk (1997) (serie)
Monster (2004) (serie)
Kiyomi Asai
Japan
De beste series:
GTO (1999) (serie)
Naruto: Šippúden (2007) (serie)
Óran kókó host club (2006) (serie)
Hidenobu Kiuchi
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Hunter x Hunter (2011) (serie)
Initial D Fifth Stage (2012) (serie)
Hōko Kuwashima
Japan
De beste series:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serie)
Kimecu no jaiba (2019) (serie)
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Nana Mizuki
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Dororo (2019) (serie)
Yūji Ueda
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Mušiši zoku šó (2014) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Mitsuki Saiga
Japan
De beste series:
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Džudžucu kaisen (2020) (serie)
Jōji Nakata
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Džudžucu kaisen (2020) (serie)
Osamu Saka
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Grimm meisaku gekidžó (1987) (serie)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serie)
Yasunori Matsumoto
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Initial D: Second Stage (1999) (serie)
Initial D Fifth Stage (2012) (serie)
Kenta Miyake
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Initial D Fourth Stage (2004) (serie)
Sanae Kobayashi
Japan
De beste series:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serie)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serie)
Hikaru no go (2001) (serie)
Sakiko Tamagawa
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Grimm meisaku gekidžó (1987) (serie)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serie)
Tomoyuki Shimura
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Oshi no Ko (2023) (serie)
Takako Honda
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Hikaru no go (2001) (serie)
GTO (1999) (serie)
Yoriko Nagata
Japan
De beste series:
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serie)
Širokuma Café (2012) (serie)
Kuroko no basket (2012) (serie)
Takahiko Sakaguma
Japan
De beste series:
Hunter x Hunter (2011) (serie)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serie)
Gintama (2006) (serie)
Kenji Akabane
Japan
De beste series:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serie)
One Piece (1999) (serie)
Paripi Kómei (2022) (serie)
Masaya Matsukaze
Japan
De beste series:
Hunter x Hunter (2011) (serie)
One Punch Man (2015) (serie)
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)