Scenario:
Karel ŠípCamera:
Zdeněk UherArtiesten:
Karel Šíp (presentator), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (meer)Artiesten
Ladislav Chudík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Polnočná omša (1962)
Všichni moji blízcí (1999)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Vlasta Redl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Comeback (2005) (Tv-film)
Radim Uzel
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (Tv-film)
Nejlepší trapasy (2013) (serie)
Roman Šebrle
Tsjechoslowakije
Beste films:
Probudím se včera (2012)
Medieval (2022)
Josef Váňa
Tsjechoslowakije
Josef Fousek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dívka s mušlí (1980)
Švédská zápalka (1982) (Tv-film)
Koncert na konci léta (1979)
Lukáš Pavlásek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Myši patří do nebe (2021)
Občanský průkaz (2010)
Korunní princ (2015) (Tv-film)
Josef Krofta
Protectoraat van Bohemen en Moravië
František Nedvěd
Tsjechoslowakije
Albert Černý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concert)
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (concert)
Muzzikanti (2017)
Slavomil Hubálek
Tsjechoslowakije
Eva Urbanová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Koncert Evy Urbanové a Karla Gotta v Lucerně 2010 (2010) (concert)
Karel Gott 2005 (2005) (concert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (concert)
Jan Prušinovský
Tsjechoslowakije
Daniela Písařovicová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Ztraceni v Mnichově (2015)
Pět mrtvých psů (2016) (serie)
Jan Ruml
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie) - a.b.
Lucie Konášová
Tsjechoslowakije
Petr Kolečko
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Federer–Nadal (2023) (toneelregistratie)
Roman Vaněk
Beste films:
Prezident Blaník (2018)
Ivan Douda
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Pavučina (1986)
Věra Nerušilová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt černého krále (1971)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Hláska (1987) (Tv-film)