Regie:
Zuzana FialováArtiesten:
David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol (meer)Artiesten
David Gránský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Čertoviny (2017)
Špindl (2017)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serie)
Mahulena Bočanová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Dámský krejčí (2012) (toneelregistratie)
Žena z Korinta (1986) (Tv-film)
Gabriela Partyšová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Prachy dělaj člověka (2006)
Donšajni (2013)
Iva Kubelková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sezn@mka (2016)
Bohumil Klepl
Sovjet-Unie
Beste films:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (toneelregistratie)
Česká soda (1998)
Všichni moji blízcí (1999)
Karel Gott
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Devadesátky (2022) (serie) - a.b.
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Jan Saudek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Fotograf (2015)
Kanárská spojka (1993)
Martin Zounar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případ Platfus (1985) (Tv-film)
Šťastlivec Sulla (1991) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jiří Pomeje
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Tichá bolest (1990)
Proč? (1987)
Jiří Krampol
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Hana Krampolová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Waterloo po česku (2002)
Lucie Zedníčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dokonalá svatba (2010) (toneelregistratie)
Saturnin (1994)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Lucie Bílá
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (toneelregistratie)
Miroslav Donutil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Pelíšky (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (toneelregistratie)
Marek Eben
Tsjechoslowakije
Beste films:
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)
Praha stověžatá (2016) (toneelregistratie)
Arabesky (1987) (Tv-film)
Dagmar Havlová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Alice Bendová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Báječná léta pod psa (1997)
A Knight's Tale (2001)
Oběti (1999) (serie)
Lumír Olšovský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Účastníci zájezdu (2006)
Hodina pravdy (2000) (Tv-film)
O pyšném panovníkovi (1998) (Tv-film)
Kateřina Janečková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kytice (2000)
Kobova garáž (2003) (Tv-film)
Všichni do jednoho (2007)
Květa Fialová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Tři oříšky pro Popelku (1973)