Regie:
Kryštof HanzlíkScenario:
Milena MathausováCamera:
Juraj ŠajmovičMuziek:
Petr MalásekActeurs:
Petr Rychlý, Jana Stryková, Henrieta Hornáčková, Taťjana Medvecká, Zuzana Slavíková, Zuzana Vejvodová, Vilém Udatný, Lubor Šplíchal, Věra Kubánková, Ondřej Novák, Lucie Šteflová, Martin Sitta (meer)Acteurs
Petr Rychlý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jana Stryková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Bludičky (2010) (Tv-film)
Child 44 (2015)
Henrieta Hornáčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (2009) (toneelregistratie)
Žralok v hlavě (2005)
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Taťjana Medvecká
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (toneelregistratie)
Zuzana Slavíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Stromy umírají vstoje (1998) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Zuzana Vejvodová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Vilém Udatný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Ochránce (2021) (serie)
Maska a tvář (2005) (toneelregistratie)
Lubor Šplíchal
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Empties (2007)
Poslední závod (2022)
Věra Kubánková
Tsjechoslowakije
Beste films:
La Planète sauvage (1973)
Válka vypukne po přestávce (1978) (toneelregistratie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Ondřej Novák
Tsjechië
Lucie Šteflová
Tsjechië
Beste films:
Krev zmizelého (2006) (serie)
Marie Terezie (2017) (serie)
Krev zmizelého (2005)
Martin Sitta
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Je třeba zabít Sekala (1998)
Radan Kapinos
Tsjechoslowakije
Kamil Švejda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Občanský průkaz (2010)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Václav Svoboda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Tichá bolest (1990)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Michal Zelenka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dokonalá svatba (2010) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Tmavomodrý svět (2001)
Magdaléna Weigertová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Zrádci (2020) (serie)
Střílej oběma rukama (1976) (Tv-film)
Kryštof Nohýnek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Slunečná (2020) (serie)