Muziek:
Alexej CharvátArtiesten:
Halina Pawlowská (presentator), Jitka Asterová, Aňa Geislerová, Marian Labuda, Gabriela Osvaldová, Ilona Csáková, Jaroslav Hutka, Irena Pavlásková, Bára Basiková, Anna K., Peter Nagy (meer)Artiesten
Pavel Dobeš
Tsjechoslowakije
Václav Upír Krejčí
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
A Knight's Tale (2001)
Hun shen shi dan (1998)
Jan Schmid
Tsjechoslowakije
Beste films:
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)
De kosten gaat voor het celibaat uit... (1968)
Requiem pro panenku (1991)
Luděk Sobota
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Jiří Žáček
Tsjechoslowakije
Tereza Brodská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Všichni moji blízcí (1999)
Ať žijí duchové! (1977)
Peter Dvorský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Prodaná nevěsta (1981) (Tv-film)
Hity 89 (1989) (concert)
Rusalka (1977)
Marek Eben
Tsjechoslowakije
Beste films:
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)
Praha stověžatá (2016) (toneelregistratie)
Arabesky (1987) (Tv-film)
Petr Hapka
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Případ pro začínajícího kata (1969)
Deváté srdce (1978)
Okurkový hrdina (1963)
Jitka Němcová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hodina pravdy (2000) (Tv-film)
Ruth to vidí jinak (2004) (Tv-film)
Roman Ondráček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nestyda (2008)
Ten, kdo tě miloval (2018)
Miloš Pokorný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nestyda (2008)
Líbáš jako ďábel (2012)
Ten, kdo tě miloval (2018)
Vilém Čok
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hity 89 (1989) (concert)
Obraz Doriana Graye (2010) (toneelregistratie)
Angelika (2007) (toneelregistratie)
Rudolf Hrušínský nejml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Touha (2011) (toneelregistratie)
Krvavý román (1993)
Bohumil Klepl
Sovjet-Unie
Beste films:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (toneelregistratie)
Česká soda (1998)
Všichni moji blízcí (1999)
Petr Kratochvíl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Kalamita (1980)
Den pro mou lásku (1976)
Světlana Nálepková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Povídka malostranská (1981) (Tv-film)
Zastretý farebný svet (1979) (Tv-film)
Hodinář (1988) (Tv-film)
Barbora Hrzánová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hrdý Budžes (2003) (toneelregistratie)
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Racek (1996) (toneelregistratie)
Miroslav Donutil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Pelíšky (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (toneelregistratie)
Petra Janů
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Galileo (2007) (toneelregistratie)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)