Muziek:
Alexej CharvátArtiesten:
Halina Pawlowská (presentator), Jitka Asterová, Aňa Geislerová, Marian Labuda, Gabriela Osvaldová, Ilona Csáková, Jaroslav Hutka, Irena Pavlásková, Bára Basiková, Anna K., Peter Nagy (meer)Artiesten
Jan Cimický
Tsjechoslowakije
Beste films:
Z rodinného alba (2002) (Tv-film)
Vodník z Kaňky (1971) (Tv-film)
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Aleš Cibulka
Tsjechoslowakije
Kateřina Neumannová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ivo Šmoldas
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Kolotoč (2007) (Tv-film)
Nejlepší trapasy (2013) (serie)
Ondřej Suchý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dva z onoho světa (1962)
Michael Kocáb
Tsjechoslowakije
Beste films:
Martha et moi (1990)
Pražákům, těm je hej (1990)
Kouzelné galoše (1986)
Miroslav Vladyka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Jana Synková
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Saturnin (1994)
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)
Ladislav Štaidl
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Drahé tety a já (1974)
Síť na bludičku (1983) (Tv-film)
Anna Šišková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Musíme si pomáhat (2000)
Ženské oddelenie (1991) (Tv-film)
Tolstoj a peniaze (2016) (toneelregistratie)
Zora Jandová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Život bez konca (1982) (serie)
Babylon (2002) (toneelregistratie)
Marie Drahokoupilová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Kam slunce nechodí... (1971) (Tv-film)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Miroslav Noga
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdova krv (2014) (toneelregistratie)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jana Štěpánková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Přišel na večeři (1981) (toneelregistratie)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Na útěku (2012) (toneelregistratie)
Laco Deczi
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak svět přichází o básníky (1982)
Kalamita (1980)
Milenci v roce jedna (1973)
Josef Krofta
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Lešek Semelka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Tři mušketýři (2005) (toneelregistratie)
Oidipus Tyranus (2011) (toneelregistratie)
Jitka Zelenková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Karel Gott v Lucerně (1982) (concert)
Sabina Remundová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Sedmero krkavců (2015)
Theodora Remundová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Genij vlasti (1998) (Tv-film)
Výlet (2002)
Ene bene (1999)