Artiesten:
Veronika Boleslavová (presentator), Stanislava Lekešová, Martina Vrbová, Jana Havrdová, Ester Janečková, Lucie Váchová, Alena Veliká, Iva Kubelková, Jolana Voldánová, Tereza Stýblová (meer)Artiesten
Barbora Srncová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Utopím si ho sám (1989) (Tv-film)
Lotrando a Zubejda (1996)
Krajina s nábytkem (1986)
Jiří Mádl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Colette (2013)
Probudím se včera (2012)
Milan Cieslar
Tsjechoslowakije
Aneta Krejčíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Zločin v Polné (2016) (Tv-film)
Volha (2023) (serie)
Pavla Vojáčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Oběti (1999) (serie)
Marie Doležalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tři holky jako květ (2014) (toneelregistratie)
Šejdrem (2008) (Tv-film)
Princezna a písař (2014) (Tv-film)
Janek Ledecký
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie) - a.b.
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concert)
Hity 89 (1989) (concert)
Michaela Maurerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
P.F. 77 (2003) (Tv-film)
Poslední motýl (1990)
Lakomec (2003) (Tv-film)
Markéta Irglová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Once (2007)
Koncert pro Moravu (2021) (concert)
Albert Černý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concert)
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (concert)
Muzzikanti (2017)
Michal Malátný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mňága - Happy End (1996)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Nevinné lži (2013) (serie)
Jan Hrušínský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Dívka na koštěti (1971)
Miluše Šplechtová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (toneelregistratie)
Kristýna Hrušínská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2010) (toneelregistratie)
Pánský klub (2021) (toneelregistratie)
Hodina klavíru (2007) (Tv-film)
Tereza Petrášková
Tsjechoslowakije
Beste films:
T.M.A. (2009)
Casting na lásku (2020)
Láska na zakázku (2024)
Veronika Žilková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (serie)
Deskový statek (2008) (toneelregistratie)
Tomio Okamura
Japan
Ivan Trojan
Tsjechoslowakije
Beste films:
Elegance molekuly (2024) (toneelregistratie)
Oblomov (2002) (toneelregistratie)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (toneelregistratie)
Jiří Dvořák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Brouk v hlavě (1998) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Jiří Krampol
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)