Artiesten:
Veronika Boleslavová (presentator), Stanislava Lekešová, Martina Vrbová, Jana Havrdová, Ester Janečková, Lucie Váchová, Alena Veliká, Iva Kubelková, Jolana Voldánová, Tereza Stýblová (meer)Artiesten
Václav Vorlíček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Na dobré stopě (1948)
Bomba (1957)
Pirosbetűs hétköznapok (1962)
Ivana Andrlová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Princ a Večernice (1978)
Podnájemníci (1976) (Tv-film)
Studentská balada (1986) (Tv-film)
Jitka Ježková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Báječná léta pod psa (1997)
iMucha Show (2022) (toneelregistratie) - verteller
Jana Paulová
Tsjechoslowakije
Beste films:
S Pydlou v zádech (1985) (toneelregistratie)
Smrt krásných srnců (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (toneelregistratie)
Jitka Smutná
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Veronika Gajerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Swingtime (2007) (Tv-film)
Habermannův mlýn (2010)
I ve smrti sami (2004) (Tv-film)
Nela Boudová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kolya (1996)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Lucie Juřičková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Ochránce (2021) (serie)
Kamila Špráchalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Laskavý divák promine (1994) (serie)
Třináctery hodiny (1990) (Tv-film)
Ilona Svobodová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Soudné sestry (2007) (toneelregistratie)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Michal Dlouhý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Královský život otroka (1992) (Tv-film)
Na dotek (2002) (toneelregistratie)
Tisícročná včela (1983)
Dana Syslová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Krvavá svatba (1987) (toneelregistratie)
Helena Vondráčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert)
Markéta Konvičková
Tsjechië
Beste films:
Dukla 61 (2018) (Tv-film)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Pocta Haně Zagorové (2024) (concert)
Jitka Sedláčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Taťjana Medvecká
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (toneelregistratie)
Hana Zagorová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (concert)
Hitparáda 60. let (2008) (muziekvideo)
Anna Kulovaná
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ztracená brána (2012) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Jak si nevzít princeznu (2021) (Tv-film)
Petr Fejk
Tsjechoslowakije