Regie:
Adam RezekCamera:
Jan MatiášekArtiesten:
Vladimír Kořen (presentator), Maroš Kramár (presentator), Marcela Augustová, Iva Pazderková, Vojtěch Kotek, Yvonne Přenosilová, Zdeněk Izer (meer)Artiesten
Karel Hynek
Beste films:
Rozkoš (2013)
Musíme se sejít (2016)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serie)
Jan Pokorný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kanárek (1999)
V žáru královské lásky (1990)
Oldřich Vízner
Tsjechoslowakije
Beste films:
Spalovač mrtvol (1968)
Postřižiny (1980)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Tv-film)
Antonín Procházka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Přes přísný zákaz dotýká se sněhu (2005) (toneelregistratie)
S tvojí dcerou ne (1997) (toneelregistratie)
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Zdeněk Srstka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Zdeněk Junák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Brouk v hlavě (1998) (toneelregistratie)
Smrt Pavla I. (2008) (toneelregistratie)
Lakomec (2020) (toneelregistratie)
Luděk Sobota
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)
Dalibor Gondík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Noc rozhodnutí (1993) (Tv-film)
Touha (2011) (toneelregistratie)
Faust (1989) (Tv-film)
Jakub Kohák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Samotáři (2000)
La Dame d'Izieu (2007) (Tv-film)
Teorie tygra (2016)
Lumír Olšovský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Účastníci zájezdu (2006)
Hodina pravdy (2000) (Tv-film)
O pyšném panovníkovi (1998) (Tv-film)
Petr Bende
Tsjechoslowakije
Beste films:
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (concert)
Karel Gott 70 (2009) (concert)
Monika Absolonová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Pocta muzikálům (2017) (concert)
Malý princ (2018) (toneelregistratie)
Daniel Nekonečný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie) - a.b.
Jediná na světě (1995) (Tv-film)
Perinbaba a dva svety (2023)
Václav Moravec
Tsjechoslowakije
Zbigniew Czendlik
Polen
Beste films:
Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)
Fotograf (2015)
Gump - jsme dvojka (2024)
Veronika Freimanová
Tsjechoslowakije
Robert Záruba
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Děti Nagana (2023)
Smečka (2020)
Sandra Pogodová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (Tv-film)
Miloš Čermák
Tsjechoslowakije