Artiesten
Adela Vinczeová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Richard Müller, Adela Vinczeová: ONA A ON (2017) (concert)
Voda, čo ma drží nad vodou (2019)
Martin "Pyco" Rausch
Tsjechoslowakije
Beste films:
Prvý slovenský horor (2014)
Jozef Bednárik
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Rok na dedine (1967) (Tv-film)
Naši synovia (1975) (serie)
Zuzana Fialová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Babí léto (2001)
Aftermath (2012)
Pravidla lži (2006)
Petra Polnišová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Invalid (2023)
Muzika (2007)
Marie Terezie (2017) (serie)
Juraj Mokrý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Anjel milosrdenstva (1993)
Konec velkých prázdnin (1996) (serie)
Muzikál (1993)
Iveta Bartošová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hity 89 (1989) (concert)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (concert)
Roman Pomajbo
Tsjechoslowakije
Beste films:
České století (2013) (serie)
I ve smrti sami (2004) (Tv-film)
Touha (2011) (toneelregistratie)
Štefan Skrúcaný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (toneelregistratie)
Modrá ruža (1996) (Tv-film)
Eva Máziková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pacho, hybský zbojník (1975)
Posledný bohém - Karol Duchoň 70 (2020) (concert)
Smršť (2024)
Nela Pocisková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Posledný bohém - Karol Duchoň 70 (2020) (concert)
Simona Krainová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dvojníci (2016)
Byl jednou jeden polda (1995)
Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992)
Marek Vašut
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mňága - Happy End (1996)
Hitler: The Rise of Evil (2003) (Tv-film)
La Vie en rose (2007)
Andrej Hryc
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert)
Elena Podzámska
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jozef Mak (1996) (toneelregistratie)
Colette (2013)
Eros a Psycha (1993) (Tv-film)
Kateřina Brožová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Poprask na laguně (1996) (toneelregistratie)
Jacobowski a plukovník (1998) (toneelregistratie)
Zdeněk Chlopčík
Tsjechoslowakije
Braňo "Bruno" Ciberej
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zima kúzelníkov (2006) (Tv-film)
Jana Hospodárová
Tsjechoslowakije
Beste films:
After... (2006)
Filip Tůma
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nesmrteľní (2010) (serie)
Prekliaty služobník lásky (2000) (Tv-film)
Oteckovia - Finále (2022) (Tv-film)