Regie:
Pavel JandourekScenario:
Václav HolanecActeurs:
Vladimír Javorský, Štěpán Krtička, Petra Šimberová, Josef Somr, Igor Bareš, Linda Rybová, Iva Janžurová, Oldřich Navrátil, Erik Pardus, Pavel Zedníček, Norbert Lichý, Luboš Veselý (meer)Acteurs
Vladimír Javorský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Koncert V... (1990) (toneelregistratie)
Štěpán Krtička
Tsjechië
Beste films:
Něžné vlny (2013)
Dům U Zlatého úsvitu (2009) (Tv-film)
Ať žijí rytíři! (2009)
Petra Šimberová
Tsjechië
Beste films:
O kominickém učni a dceři cukráře (2007) (Tv-film)
Dům U Zlatého úsvitu (2009) (Tv-film)
Cesta do tmy (2023) (Tv-film)
Josef Somr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Igor Bareš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Stromy umírají vstoje (1998) (Tv-film)
Linda Rybová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Specialita šéfkuchaře (1999) (Tv-film)
Tmavomodrý svět (2001)
Slečna Julie (1999) (toneelregistratie)
Iva Janžurová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Oldřich Navrátil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Všichni moji blízcí (1999)
Erik Pardus
Tsjechoslowakije
Beste films:
Brouk v hlavě (1998) (toneelregistratie)
Smrt Pavla I. (2008) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Pavel Zedníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Tichá bolest (1990)
Norbert Lichý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (1999) (toneelregistratie)
Ve stínu (2012)
Rédl (2018) (serie)
Luboš Veselý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (toneelregistratie)
Miroslav Táborský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (toneelregistratie)
Soudné sestry (2007) (toneelregistratie)
Kolya (1996)
Karel Dobrý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Česká soda (1998)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (Tv-film)
Vladimír Kratina
Tsjechoslowakije
Beste films:
Metanol (2018) (Tv-film)
Brakýři (1983) (Tv-film)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Pavel Liška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
BrainStorm (2008) (Tv-film)
Návrat idiota (1999)
Ondřej Pavelka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (Tv-film)
Naši furianti (2006) (toneelregistratie)
Ivan Urbánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
The Illusionist (2006)
O kominickém učni a dceři cukráře (2007) (Tv-film)
Sametoví vrazi (2005)
Ladislav Kolář
Tsjechoslowakije
Beste films:
Brouk v hlavě (1998) (toneelregistratie)
Smrt Pavla I. (2008) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Monika Maláčová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Je třeba zabít Sekala (2018) (toneelregistratie)
Gazdina roba (2009) (toneelregistratie)
Můj strýček Archimedes (2018) (Tv-film)