Artiesten
Miroslav Donutil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Pelíšky (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (toneelregistratie)
Yvetta Simonová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hitparáda 60. let (2008) (muziekvideo)
Komedie s Klikou (1964)
V hlavní roli Oldřich Nový (1980)
Jiří Suchý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Jiří Suchý: Recitál 1964/2019 (2019) (concert)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concert)
Jiří Kodet
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Vyšší princip (1960)
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Pavel Landovský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Údolí včel (1967)
Adelheid (1969)
Květa Fialová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Stella Zázvorková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Kolya (1996)
František Němec
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Ucho (1970)
Boris Rösner
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Vrchní, prchni! (1980)
Poslední dopis (1973) (Tv-film)
Josef Masopust
Tsjechoslowakije
Beste films:
Fotbal (1965)
Antonín Panenka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sonáta pro zrzku (1980)
Objev na Střapaté hůrce (1962)
Věra Chytilová
Tsjechoslowakije
Beste films:
De keizerlijke bakker (1951)
Vyhnání z ráje (2001)
Jiří Krejčík
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Slavnosti sněženek (1983)
Maskovaná milenka (1940)
Jan Pixa st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Šíleně smutná princezna (1968)
Hlavní výhra (1958)
Dnes v jednom domě (1980) (serie)
Olga Čuříková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kamarád do deště (1988)
Bloudění (1965)
Roky prelomu (1989) (serie)
Ladislav Chudík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Polnočná omša (1962)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Všichni moji blízcí (1999)
Martin Huba
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Musíme si pomáhat (2000)
Adolf Eichmann (1988) (Tv-film)
Jitka Němcová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hodina pravdy (2000) (Tv-film)
Ruth to vidí jinak (2004) (Tv-film)
Otakar Vávra
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Velká filmová loupež (1986)
Ladislav Lakomý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Stromy umírají vstoje (1998) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Člověk proti zkáze (1989)